Sunkią ligą palydėjo su šypsena

Dantu implantaiKai svarstome, kas geriau, dantu implantai ar protezavimas, tai rodo, kad turime galimybę rinktis, ir mūsų burnos sveikatos būklė dar nėra tokia bloga. Tačiau yra žmonių, kurie susiduria su ypatingomis ligomis ir jų dantų būklė jau jauname amžiuje gali būti tikrai baisi. Tokiems žmonėms nepadės protezavimas, kaip ir kiti standartiniai sprendimai. Tačiau pažangios medicinos ir odontologijos dėka, galima ir itin sunkiems pacientams sugalvoti puikius odontologijos sprendimus. Štai Tomas visą gyvenimą kentėjo dėl savo kaulų ir dantų trapumo, kol galiausiai burnos būklė atsidūrė ant kritinės ribos.

Labai trapūs kaulai

Tomas kentėjo nuo ligos, kada kaulai yra labai trapūs. Vos jis nugriūdavo, jie iškart skildavo arba, dar blogiau, lūždavo į mažas daleles. Būdamas 30 – ies jis jau buvo turėjęs daugiau kaip 10 operacijų, kada dėl kaulo lūžio tekdavo operuoti ir surinkti kaulo skeveldras. Taip pat jis buvo turėjęs ir dar daugiau paprastesnių lūžių, kai kaulas tik įskildavo, tad padarydavo šiek tiek mažiau žalos.

Bedantis gyvenimas

Tačiau kai lūžta kaulai, lūžta ir dantys. Sulaukęs trisdešimties, Tomas jau beveik neturėjo dantų burnoje, o taip pat ir žandikauliai bei kiti kaulai buvo kelis kartus lūžę. Būtų galima pagalvoti, kad Tomas gyvena labai agresyvų gyvenimo būdą ar yra koks nors boksininkas, tačiau, kaip jis pats sako, jis tiesiog nieko negalėjo padaryti, jo gyvenimas taip susiklostė, gyvenant itin ramiai. Kai jis kreipėsi į odontologijos kliniką, buvo svarstoma, ar jam dar įmanoma padėti.

Net ir ypatingomis sąlygomis įdėjo implantus

Visgi gydytojams pavyko rasti sprendimą, pritaikius kompleksines išeitis. Jam buvo sriegiami dantu implantai 4 on 1, taip pat vienas ypatingai ilgas implanto sraigtas, kuris įsitvirtina į aukštai esantį kaulinį audinį, todėl vis tiek gali laikytis. Tad Tomas, nors niekada jau nesitikėjo vėl turėti dantis ir džiaugtis gyvenimu, išėjo iš gydytojų su šypsena – jis vėl turėjo dantis, su kuriais galės gyventi pilnavertį gyvenimą. Tokių atvejų pasaulyje nėra daug, tačiau medicina ir jiems stengiasi padėti.

#1$ komentaras

  1. RutaReiki

    Jei taisant dantis tenka susidūrti su varginančiu dantų skausmu, galima sau padėti atliekant reiki seansą.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *