Kas yra kokybiški baldai?

Ar pakanka atvykti į tokią parduotuvę kaip www.dubingiai.lt, kad gautum kokybiškus baldus, ar reikia kažko daugiau? Ar užtenka gero interjero salono, ar ir gerų patarimų? Vieno atsakymo nėra, nes tai kompleksiniai reikalai. Taigi, galima daryti prielaidą, kad pirmiausia be galo svarbu yra paties žmogaus estetinis supratimas, ką visgi žmogus pats gali suprasti ir gero padaryti.

Kas yra geras baldų dizainas?

DubingiaiNors vėliau daug kartų teigsime, kad kone visi kriterijai, lemiantys, ar baldai yra geri, yra susiję su išore, tai nebus tiesa. Svarbu yra ir paties baldo kokybė. Žinoma, ir kokybiškus baldus galima panaudoti taip, kad visi privalumai tiesiog iškart dings, tačiau mes jums to nelinkėtume. Todėl geriau iškart pasidomėti, kas gi yra tas gerasis baldų dizainas, ir bandyti būtent tokį jį pasirinkti. Geras baldų dizainas: tai adekvati kaina, kokybiškos medžiagos, tikrai patraukli ir ne nuvalkiota išvaizda, ilgaamžiškumas, ir normalios baldo praktinės savybės. Jeigu jūs kaskart atsidūrę prie spintos nesuprantate, kaip ją atidaryti, turite nepatogiai išsiriesti ir pritūpti, kad ta spinta galėtumėte pasinaudoti – tai nėra jūsų kaltė. Tai spintos dizainas, kuris gal gražus, bet netinkamas naudoti, taigi – prastas baldo dizainas.

Suprasti, koks jūsų namų stilius

Tačiau nepakaks ir prisipirkti tiesiog įvairų skirtingų baldų kokybiškų ir tikėtis, kad čia jau prasidės jūsų interjero grožis ir gerumas. Dar jums reikės ir išmokti tokius dalykus, kaip tarpusavio dermė. Kėdė atrodo kaip iš kosminio erdvėlaivio, stalas antikvarinis, lentynos – minimalistinės be laikiklių, komoda veidrodinė ir prabangi… Savaime gal šie baldai yra puikūs, bet tarpusavyje nederės. Kartais galima nederančius baldus derinti, tačiau tuomet pats kambarys turi būti labai kruopščiai apgalvotas, o to paprastas žmogus, ne dizaineris, dažniausiai pats jau ir nepadarys. Taigi, reikia suprasti, kokį interjerą kursite, ir tą ir daryti nuosekliai ir kruopščiai.

Baldais išryškinti privalumus, paslėpti trūkumus

Svarbu prisiminti ir tai, kad jūsų baldai gali jums tarnauti arba kenkti. Jeigu su baldais išryškinsite namų trūkumus, bus blogai. Baldai turi jums tarnauti, kartu paslėpti tai, kas yra trūkumai, ir pagerinti, taip pat išryškinti namų privalumus. Pvz., elementari situacija. Pro vieną namų langą matosi nuostabus vaizdas, o priešais esančioje sienoje nėra lango, o pati siena labai baisi, brokuota. Kur statyti minkštą kampą? Atsuktą ne į baisią sieną, o į langą.

#1$ komentaras

  1. Viktorija

    Kiekvienas renkasi pagal poreikį, kam nereikia išskirtinio dizaino, baldus, miegamojo lovas gali įsigyti ir internetu: http://www.leojar.lt/13-miegamojo-lovos

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *