Kaip plastinė chirurgija pagražins veidą

Apsilankę tokiose plastinės estetikos klinikose, kaip Tautrimas, arba kitose, galima pastebėti, kad nemaža paslaugų dalis yra orientuota būtent į veido estetiką. Veidas iš tiesų yra labai svarbi dalis, kadangi veide mes matome tai, ko nematome kitur. Tai yra mūsų pagrindinė reprezentacinė dalis. Daugiausiai laiko žmogui žiūrime į veidą ir netgi manome, kad gražesni žmonės yra laimingesni. Grožio samprata bėgant laikui labai nesikeitė. Kaip anksčiau, taip ir dabar, gražus jaunas veidas, lygi oda, didelės akys, lūpos, simetriški veido bruožai, tam tikras proporcijų santykis.

Kova su raukšlėmis

TautrimasJeigu atkreipsite, ką siūlo Tautrimas, pastebėsite, kad klinikoje yra įvairių procedūrų, kovojančių su amžiaus padariniais. Haliurono rūgšties injekcijos yra gana švelnus būdas, kovojant su raukšlėmis. Šis užpildas padeda atkurti drėgmę, ir dėl to atsiranda elastingumas, dingsta nedidelės raukšlės, o gilios sumažėja. Botoksas arba botulinasleidžiamas padaro labai stiprų poveikį ir gali išlyginti net itin raukšlėtą odą. Veido patempimas naudingas tada, kai veido oda labai nukarusi. Ji gali būti tokia iš prigimties, taip pat ir dėl didelio svorio neteikimo, taip pat natūraliai bėgant laikui. Šios operacijos metu naudojami specialūs po oda keliaujantys siūlai, kuriais veidas yra patempiamas.

Netaisyklingi bruožai

Plastinė chirurgija gali padėti susitvarkyti ir galbūt visą gyvenimą žmogų slegiančius išvaizdos defektus. Jeigu kaip idealą suvokiame proporcijas, taisyklingumą, simetriją, tai kreivi, netaisyklingi, nesimetriški bruožai, blogos proporcijos traktuojamos kaip defektai. Plastinė chirurgija gali lengvai sutvarkyti didelę, grubią ar netaisyklingos formos nosį, ją paverčiant gražia ir taisyklinga, galbūt mažesne. Taip pat gali būti operacijos metu sutvarkomas bet kuris kitas veido defektas, trukdantis žmogui kokybiškai ir pilnavertiškai gyventi.

Akių vokų korekcija

Kita operacija, kuri yra gana populiari moterų tarpe – akių vokų korekcija. Vakariečių akių vokai koreguojami priešingai negu rytiečių. Mat rytuose dažnai siekiama į akių vokus įdėti daugiau audinio, kad tie vokai išvis būtų. Pas mus kaip tik tenka mažinti užkritusius akių vokus arba daryti akių, antakių pakėlimą, kad atsirastų tas tikrasis aukso viduriukasakyse.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *