Kokius auto priedus dovanoti dovanų?

Galbūt į parduotuvę www.automobiliudalys24.lt užsukame tik tada, kai mašinoje jau kažkas sugenda ir reikia surasti atsarginę auto dalį. Bet ar kada pagalvojote, kad iš tiesų automobilių dalis galite rinktis ir pirkti tiesiog kaip dovanas, kurios labai pradžiugintų auto savininkus? Ką dovanoti, užsukus į auto dalių parduotuvę?

Langų valytuvus

Dalys tavo automobiliuiAutomobilių stiklų valytuvus reikia keisti gana dažnai, tik dauguma vairuotojų tą paprasčiausiai pamiršta. O jūs ar keičiate valytuvus kas metus? Veikiausiai ne. Nors reikėtų, bet daug kas keičia kas kelis ar kas 5 metus, kai jau visiškai sudyla, ima nieko nebevalyti. Tačiau juk galima būtų kažkam padaryti gražią staigmeną ir pagal automobilio modelį nupirkti bei padovanoti tokį valytuvą, kuris kuo puikiausiai valytų stiklus, paliktų juos švarius ir gražius jau iškart ėmus juos valyti. Daugiau jums nebereikės sėdėti ir žiūrėti į langus, kaip vargšas nudilęs valytuvas vis brūžina tą pačią dėmę ant stiklo ir niekaip jos nenuvalo per visą kelionės dieną… Nauji valytuvai veiks puikiai, valys viską iškart gražiai, efektyviai, pagerės matomumas, kelionė taps saugesnė. Tad jeigu ieškote kažko, kas pradžiugintų vairuotoją ir pagerintų kelionės kokybę bei mašinos būklę, tai tokios auto dalys kaip valytuvai iš tiesų gali padaryti stebuklus ir labai pradžiuginti mašinos savininką.

Durelių langų atidarymo sistemą

Jeigu važinėjate keleivio pusėje, turbūt pastebėjote tendenciją, kad vairuotojai visada susitvarko savo priekines dureles ir jų langus, ir jeigu sulūžta kažkuris kitas langas, jo niekada netvarko, iki kol mašinai ateina paskutinioji. Keleivio langas būna sulūžęs amžiams, nes vairuotojui tai ne itin rūpi. Nutraukite šią keistą tradiciją ir padovanokite visą naują automobilio durelių langų atidarymo sistemą. Arba, kadangi nežinote tiksliai, kas ten sugedę, perveskite pinigų tai sistemai sutvarkyti. Tai nekainuos labai daug, tačiau jūsų kelionės, ypatingai vasarą, labai pagerės. Turėsite patį puikiausią oro kondicionavimą tiesiai per langą.

Mielus priedus salonui

Galiausiai paprasčiausia išeitis yra ne konkrečių auto detalių pirkimas, o tam tikrų mielų priedų dovanojimas. Visada verta nupirkti mašinos salonui kvepiančią eglutę ar kitą kvėpinimo variantą. Galima pirkti langų valymo skysčio, žiemą – nešąlančio. Taip pat verta nupirkti aušinimo skysčio, alyvos – irgi visada susinaudos. Tokios smulkmenos kaip ledo gremžtukas, šluotelė – irgi paprasti, bet labai naudingi dalykai, kurių vis nenusiperkame, bet užtai būtų labai smagu, jeigu kas nors padovanotų.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *