Kada krovinį geriau vežti priekaboje

Kada gali pasitarnauti Neptun priekabų serijos? Kada užtenka tik paprastos lengvosios mašinos, o kada verta turėti ir visą priekabą? Jeigu to klausiate, vadinasi, jums tai svarbu. Tad metas apie tai pagalvoti ir padaryti dalykus, kurie jums leis vėliau transportuoti tam tikrus stambius krovinius lengviau.

Vežate kurą

PriekabosViena iš priežasčių, kodėl jums gali reikėti priekabos, tai yra nuolatinis kuro vežimas. Galbūt gyvenate kaime ir visada kasmet patys pasirūpinate malkomis. Pirmiausia važiuojate į mišką, pasirenkate iš ten, tada vežatės į mišką priemones, susipjaunate rąstus, tada tuos rąstus vežate supjauti. Tada juos supjovę jau į priekabą verčiate malkas, ir jas vežate kur nors, kur jas laikysite. Vieną priekabą nuvežate ir bobutei, kad turėtų, kuo kūrenti žiemą. Ir taip kiekvienais metais. Tuomet jums priekaba tikrai reikalinga ir neverta apie ją galvoti kaip apie kažkokį dalyką, kuris jums būtų nereikalingas ar pinigų išmetimas. Visą gyvenimą taip gyvenant su kietu kuru, būtina turėti priekabą kaip natūralų daiktą, jums reikalingą.

Vežate baldus

Jeigu dažnai tenka vežioti savo ar įmonės baldus, tada irgi reikia priekabos. Nieko gero važiuoti su iš galo išlindusia didžiausia sofa – verčiau turėti baldus, kuriuos būtų galima saugiai gabenti priekaboje. Taip ir kuro daug sutaupysite, nes daug dalykų galėsite tiesiog nusivežti per vieną kartą, o ne važinėti pirmyn atgal daugybę kartų.

Nestabiliai laikosi mašinoje ar ant jos

Ne tik baldai, bet ir kiti dideli kroviniai, pavyzdžiui, statybinės medžiagos, verčiau keliautų jiems skirtoje priekaboje. Kartais visai smagu užsimesti dviratį ant stogo, bet su išlindusiomis lentomis, spintomis ar sofomis važiuoti nemalonu. Važiuojate ilgą atstumą – juo labiau. Priekaba visada reikalinga, kada vežame stambesnius krovinius. Jeigu važiuojate su iš mašinos galo išlindusiais daiktais, tas, kas važiuoja už jūsų, visą laiką jaučia grėsmę, lyg eitų priešais užtaisytą arbaletą arba šautuvą. O kas jei? Jeigu atsipalaiduos trosai? Jeigu staiga stabdysite? Ar visas tas gražus turtas staiga sukris ant vairuotojo, esančio už jūsų? Geriau jis to nesužinotų – iškart užtikrinkite saugumą ir pirkite priekabą.

#1$ komentaras

  1. kroviniu vezimas

    Aš manau reikia rinktis būdą, kuris atitinka jūsų poreikius. Jeigu norisi greičiau, galima oru transportuoti, jeigu iš JAV siunčiat, tada geriau plukdyti. Viską reikia derinti pagal poreikį.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *