Nauji butai Vilniuje – projektai, orientuoti į gyventojų patogumą

AmberPatogus gyvenimas – svarbiausia XXI amžiaus žmogaus užduotis. Siekiant realizuoti nuolatos augančių gyventojų poreikius, prekybininkai siūlo modernias darbo sistemas, naujos klasės automobilius ir mobiliuosius įrenginius, racionaliai išplanuotus, funkcionalius ir stilingus gyvenamuosius būstus. Amber City nauji butai Vilniuje – tai vienas moderniausių gyvenamųjų namų kompleksų, pasižymintis jaukumu, saugumu ir aukšta kokybe. Siekiant palengvinti pirkimo procesą, butai parduodami su pilna apdaila – gyventojams siūlomi modernios klasikos ir skandinaviško jaukumo būstai.

Nekilnojamojo turto brokerių patarimai

Jei galvojate apie nekilnojamojo turto pirkimą, šiam žingsniui turėtumėte ruoštis itin kruopščiai ir atsakingai. Racionaliai įvertinkite savo finansus ir pagalvokite, kokią sumą pinigų galite skirti svajonių namams. Jei galvojate apie paskolą, pasikalbėkite su bankais ir išsiaiškinkite, kokią sumą galite gauti, kokio dydžio palūkanas turėsite mokėti. Įsitikinkite, kad paskolos grąžinimas netaps finansine našta. Geriausia – kurį laiką numatytą sumą pinigų atsidėti. Taip būsite tikri, kad paskolos grąžinimas nepakeis jūsų įprastos buities.

Apsisprendę dėl nekilnojamojo turto kainos, rinkitės jūsų ir jūsų šeimos lūkesčius atitinkantį būstą. Įvertinkite ne tik dabartinius savo poreikius, pvz., jei turite mažą vaiką ar galvojate apie šeimos pagausėjimą, tai reiškia, kad jums aktualus ne tik didesnės erdvės būstas, bet ir gyvenamoji vieta, esanti netoli vaikų darželio ar mokyklos. Būtina įvertinti susisiekimą ir su prekybos centrais, darboviete ar kitomis jums aktualiomis vietomis, pvz., sporto klubu. Itin svarbu – gyvenamosios aplinkos saugumas. Grįžę namo turite jaustis saugiai ir užtikrintai, nebijoti dėl kieme žaidžiančių vaikų. Šiuo atveju siūlome rinktis projektą su vidiniais kiemais, rakinamomis laiptinėmis ir vaizdo stebėjimo sistemomis. Galiausiai, atkreipkite dėmesį į daugiabučio kokybę – išsiaiškinkite, kokios medžiagos buvo naudojamos statybai, kokios klasės langai sumontuoti butuose, kokia šildymo sistema ir t. t. Tik atsakingai apgalvotas ir racionaliai priimtas sprendimas džiugins jus ilgus metus.

Rinkitės tai, kas geriausia!

Jei neturite laiko nekilnojamojo turto paieškai, pasikalbėkite su NT brokeriais, kurie atsakys į visus jūsų klausimus ir padės priimti konkrečiu atveju tinkamiausią sprendimą. Atsižvelgdami į jūsų pageidavimus, brokeriai patars ir dėl nekilnojamojo turto projektų, kuriuos turėtumėte apsvarstyti. Vienas populiariausių šių dienų pasirinkimų – Ambercity projektas. Tai uždara gyvenvietė, išsidėsčiusi aplink jaukų ir erdvų vidinį kiemą, kuriame įrengtos poilsio zonos, stovi modernūs lauko treniruokliai, pavėsinės, lavinančios vaikų žaidimo aikštelės. Visa gyvenvietė stebima IP vaizdo kameromis. Gyventojų saugumu rūpinasi ir rakinamos laiptinės, telefonspynės prie įėjimų. Čia įrengta dviejų aukštų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, taip pat – erdvios antžeminės stovėjimo vietos.

#1$ komentaras

  1. Busto kreditas

    Būsto kreditas gali būti suteikiamas pilnamečiams Lietuvos Respublikos piliečiams ir gaunantiems nuolatines pajamas.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *