Ieškomi daiktai renginiams lauke

ElektraArtėjant mūsų nedideliam ir labai draugiškam festivaliui, visi, kas planuoja prie jo prisidėti, jau svarsto, ką galėtų padaryti. Dabar mums labiausiai reikalingas elektros generatorius, keli bio tualetai ir viešinimas. Kadangi projektui paramos negavome, tai daugumą dalykų teks nuomotis iš tokių parduotuvių kaip Varicom.lt, ieškoti alternatyvos, kad galėtume gauti, ko mums labiausiai reikia. Jeigu jūs manote, kad galite prisidėti prie mūsų paieškų, jas palengvinti, o gal žinote, kam tai būtų įdomu – būtinai pasidalinkite šia naujiena. Mums tai bus didelė pagalba.

Daiktai, kurių ieškome

Pirmiausiai, kaip jau minėjome, labai ieškomas ir paieškomas elektros generatorius. Šiaip generatoriai būtų nereikalingi, jeigu darytume festivalį kažkur labiau mieste. Tarkime, kai kurios šventės vyksta Zarasų arba Varėnos salose, kur kuo puikiausiai nuo miestelių ateina ir elektra. Tačiau ten, kur bus mūsų šventė, aplink tik laukai ir miškai. Tai ir yra mūsų šventės pagrindinis unikalumas. Norime ir toliau išlikti tokie unikalūs, todėl tikimės, kad pavyks kažkaip rasti, kas galėtų padėti su generatoriumi. Jeigu ne, tada pirksime arba nuomosime iš Varicom.lt.

Taip pat yra labai reikalingas bio tualetas arba keli. Žinome, kad kai kurie žmonės po statybų ar remonto tokius turi, todėl, jeigu norite prisidėti, atvežkite savo tualetą į festivalį. Jo aptarnavimu bus pasirūpinta, tačiau reikalinga pati būdelė. Dar labai reikalingos bet kokios valtys, plaustai. Su jais kelsime žmones iš salos ir iš jos atgal. Tad turintiems tokių dalykų taip pat būsime be galo be krašto dėkingi.

Paslaugos, kurių reikia

Žinoma, be jūsų nebūtų ir mūsų. Dabar renkame didelę savanorių komandą ir be jos mums nieko nesigautų. Taigi, jeigu galite – būtinai prisidėkite. Kol kas galvojame apie tai, kad norėtume padaryti keletą susitikimų Vilniuje ir taip aptarti, kas ką galėtų imti, kokią sritį ir atsakomybę. Bet jeigu jūs galbūt visai neturite tam laiko, tai iš karto galite rašyti, ką norėtumėte daryti. Šiaip mums reikia visokių žmonių. Ir tokių, kurie galėtų dirbti festivalio zonoje jo metu, ir tokių, kurie padėtų organizuojant, kurie užsiimtų viešinimu, savanorių koordinavimu, zonos tvarkymu, puošimu, važinėtų su reikalais. Taip pat reikia kontaktuoti su užsienio svečiais, todėl labai praverstų gerai anglų ir prancūzų kalba kalbantys savanoriai. Be abejo, labai reikia ir žmonių, kurie galėtų gerai vairuoti, turėtų pažymėjimą, o dar geriau – ir mašiną.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *