Kaip buhalterio darbą paversti linksmesniu

Norint ir pasistengus, net ir buhalterine apskaita Vilniuje (plačiau skaitykite https://www.auditas.lt/) gali tapti įdomiu bei produktyviu darbu. Gal ir gerai – būtų įdomu, pavyktų greičiau viską padaryti, neužvirtų tokia pirtis, kai per darbus nieko nesimato. Štai keletas patarimų, kad buhalteriniai darbai būtų tikrai įdomūs, ir pirtis pasirodytų tik per atostogas, o ne kasdien darbe.

Pasidarykite darbų prioritetų lentelę

Buhalterijos sprendimaiVienas labiausiai mus darbe paralyžiuojantis dalykas dažnai yra tai, kad mes stumiame nuo savęs sunkius darbus ir dėl to jaučiamės kalti, jaučiame paniką. Ypač, jeigu darbas didelis ir sunkus, tai užvis labiau norisi pirma padaryti paprastesnius, mažesnius, net jeigu jų atlikimo terminas dar labai tolimas. O kai jau neliks nieko nieko šiame pasaulyje – imtis didžiojo darbo. Tačiau jums daug labiau seksis dirbti su buhalterine apskaita ar bet kuriuo kitu darbu, jeigu susidarysite prioritetus. Susirašykite visus darbus ir surikiuokite juos numeriais pagal pirmumą (ką anksčiau reikia padaryti). Tada surašykite skaičius ir rikiuodami pagal sunkumą. Tada pirmiausiai imkitės darbų, kuriems yra artimiausias terminas ir kurie yra sunkesni. Tada darykite lengvesnius su artimesniu terminu ir t.t.

Skirkite 5 minutes

5 minučių taisyklė leis jums mažiau švaistyti laiko ir daugiau buhalterinės apskaitos padaryti. Kartais taip pavargstame nuo įprastos užduoties, net jeigu tai buhalteriniai skaičiavimai, ir norime atsitraukti nuo tų darbų, nuklysti kažkur. Jeigu dirbame su kompiuteriu, o buhalteriams tai įprasta, tai galbūt atsidarome kokią nors interneto svetainę, užsižiūrime kur nors. Tad darykite taip. Leiskite sau tas pertraukas, bet kaskart laikykitės 5 minučių taisyklės – jūs būsite socialiniame tinkle tik 5 minutes. Jūs skaitysite norimus straipsnius ar jų komentarus tik 5 minutes. Jūsapsipirkinėsite interneto parduotuvėje tik 5 minutes. Ko nespėjate padaryti per savo 5 minučių pertraukėlę, pasižymėkite „bookmars“ juostoje. Kai ateis laisvas laikas po darbo, galėsite padaryti, ko nespėjote. Bet, ei, gal tada paaiškės, kad tikrasis laisvalaikis netgi pranoksta tų 5 minučių nukirptus malonumus, ir visai nereikės nieko daugiau daryti? Gali būti.

Prasmingai atostogaukite

Taigi, jeigu jau pirtis buvo paminėta pradžioje, verta ir dar kartą ją prisiminti. Iš tiesų, atostogas reikėtų planuoti kuo labiau turiningas ir galbūt nepanašias į tai, ką veikiate nuolatos. Jos turi būti visai kitokios negu kasdieniniai darbai. Smagus laikas, galbūt sodyba prie ežero, o gal kelionė į užsienį. Ir jokių skaičiavimų.

Plačiau apie nuomojamas pirtis skaitykite čia.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *