Kaip išsirinkti garbanojimo žnyples?

Tenka susidurti su sunkumais renkantis garbanojimo znyples? Garbanojimo znyples skiriasi garbanų, kurias su jomis galima suformuoti, dydžiu, todėl tai yra tikriausiai pats svarbiausias aspektas į kurį reikėtų atkreipti dėmesį. Be to reikia atsižvelgti ir į jūsų plaukų tekstūrą, kadangi toli gražu ne visi plaukai yra lengvai formuojami. Kitaip sakant, toli gražu ne visiems pavykti išgauti bet kokias garbanas.

Žnyplės plaukamsPirmas dalykas dėl kurio reikėtų apsispręsti, tai garbanų apimtis. Garbanojimo znyples dažniausiai yra sugraduotos ne metrinėje, tačiau colinėje sistemoje. Įprastos garbanojimo znyples gali būti nuo 3/8 iki 2 colių. Kiekvienas dydis esantis šioje skalėje jums suteiks skirtingo dydžio garbanas. Jei norite kuo mažesnių ir tvirtesnių garbanų, reikėtų rinktis mažesnio dydžio žnyples. Tuo tarpu jei norite banguotų, didelių ir ne tiek įtemptų garbanų, verta pagalvoti apie 2 colių garbanojimo znyples.

Jau minėjome, kad renkantis žnyples būtinai reikia atsižvelgti į savo plaukų tipą. Ploni ir tiesūs plaukai dažniausiai labiau tinkami mažoms garbanoms. Net jei dienos eigoje mažos garbanos ir praras savo formą, plaukai vis vien atrodys gerai. Iš kitos pusės, turint plonus ir tiesius plaukus išlaikyti dideles garbanas yra beveik neįmanoma misija.

Tuo tarpu stori plaukai daug labiau tinkami didelėms garbanoms, todėl jiems labiau tinka didelio pločio garbanojimo žnyplės.

Tiesa, dydis nėra vienintelis parametras į kurį reikėtų atkreipti dėmesį. Dar vienas itin svarbus parametras yra temperatūros nustatymas. Pačios pigiausios ir paprasčiausios garbanojimo znyples dažnai neturi tokių parametrų, todėl jūs neturėsite galimybės padidinti arba pamažinti kaitros – ji bus tokia, kokia yra. Vėlgi, skirtingo tipo plaukai reikalauja skirtingų temperatūrų. Stori plaukai natūraliai gali pakelti daug didesnį karštį, kai tuo tarpu plonesni plaukai reikalauja ir mažesnės temperatūros. Be viso to, turėtumėte naudoti ir papildomas kosmetines priemones, kurios apsaugo plaukus nuo kaitros.

Kitas dalykas į kurį rekomenduojame atkreipti dėmesį – rankenos forma. Kai kurios moterys su garbanojimo žnyplėmis rankose praleidžia tikrai daug laiko, todėl labai svarbu, jog rankena būtų patogi ir nevargintų jūsų. Ne ką mažiau svarbu ir medžiagos, iš kurių pagamintos žnyplės. Tai gali būti keramika, titanas, nerūdijantis plienas ar paprastas plienas. Nuo to ženkliai skirsis ir žnyplių kaina. Jei žnyples naudojate retai, investuoti daug tikriausiai neverta, tačiau jei garbanojate plaukus dažnai, iš geresnės medžiagos pagamintos žnyplės suteiks kur kas geresnius rezultatus.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *