Naujasis Samsung S7

Samsung S7 – naujausias mados klyksmas mobiliųjų telefonų pasaulyje. Nors telefonas pasirodė tik šių metų kovo mėnesį, tačiau jau vyksta aktyvus Samsung S7 supirkimas. Kodėl taip yra? Todėl, kad telefonų dėklai kai kuriems žmonėms vis dar atrodo kaip nereikšmingas ir nereikalingas dalykas, o visi tikriausiai žinote, kokie nepatvarūs ir greit dūžtantys yra šiuolaikiniai mobilieji telefonai.

Samsung S7 specifikacijos

Jei Samsung S7 supirkimas jums yra neaktuali paslauga, nes telefono dar neturite ir tik galvojate tokį įsigyti, kviečiame susipažinti su šio telefono techninėmis specifikacijomis.

Samsung dėklaiKaip ir visi naujausi mobilieji telefonai, Samsung S7 yra gana didelis – 142.4 x 69.6 x 7.9 mm, tad jei ieškote telefono kuris puikiai tilps jūsų džinsų kišenėje ir neužims daug vietos delne, Samsung S7 tikriausiai nebus pats tinkamiausias pasirinkimas. Kaip bebūtų, tai turi ir savų pliusų, kadangi tokiame dideliame korpuse, įmontuotas ir gana didelis ekranas, kuriuo labai malonu naršyti internetą, žaisti žaidimus ar netgi žiūrėti filmus. Nuo šiol jums nebereikia planšetinio ar nešiojamo kompiuterio, jog galėtumėte mėgautis įvairiais medijos formatais, kadangi telefonų ekranai yra pakankanamai didelis komfortiškam naudojimui.

Vienas iš itin aktualių dalykų šiais laikais – garsusis Samsung gorilla glass. Jei dar nežinote kas tai – itin stiprus telefono stiklas, apsaugantis nuo įtrūkimų, skilimų ar didelių įbrėžimų. Kaip bebūtų, nors pati Samsung kompanija deklaruoja jog ši stiklų technologija yra itin patvari ir užtikrinanti telefonų patvarumą, praktika rodo, kad net ir šie ekranai dūžta telefono aparatui nukritus ant žemės, todėl telefonų dėklai vis dar išlieka paklausūs ir reikalingi.

Samsung S7 gaminami su dviejų tipų procesoriais – 2.15 bei 2.30 GHZ galingumo. Tiek vieno, tiek kito tikai pilnai užteks visoms naujausioms programėlėms ar žaidimams. Telefonas su tokiu galingu procesoriumi turėtų veikti sklandžiai bei greitai.

Samsung S7 labai patiks filmuoti mėgstantiems žmonėms – telefone sumontuota kamera gebanti filmuoti net 2160p@30fps raiška, kartu su vaizdo stabilizatoriumi bei visais kitais būtiniausiais priedais. Tokia galinga kamera leis sukurti itin aukštos kokybės video įrašus, jau nekalbant apie profesionalias nuotraukas.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *