Ar „Bottega veneta” kvepalai užkariaus pasaulį?

„Bottega veneta” – tai unikalumas ir nesibaigianti kaita, gyvenimo ciklas. Nuo 1966 m. Italų kompanija skatina atsigręžti ir su naujais prieskoniais interpretuoti tradicijas, tačiau jų metinės pajamos vis dar mažesnės nei „Versace” ir kitų kvepalų industrijos ryklių. Ar bottega veneta kvepalai yra ateitis, o gal Lietuvoje kažką praleidome?

Istorija

Bottega venetaNekukliai save pristatanti kompanija kuria ne tik kvepalus, tačiau ir rankines. Jų kainos prasideda nuo kelių tūkstančių eurų. Jos yra vertinamos ne dėl prekinio ženklo, o stiliaus, itališkos odos. Kompanijos įkūrėjai Vittorio ir Laura Moltedo įsitikinę, kad kokybiško daikto pakanka paprasto ir vieno. Jie sukūrė perpintos odos tipo audinį – vadinamą „Intreccaito“. Tokias pat naujoves taiko ir kvepalų linijų gaminiams. Kvepalai vyrams šios bendrovės yra kerinčiai išbaigto kvapo. Jie lyg magiškas eleksyras skatina veikti. Tuo tarpu, kvepalai moterims padeda atskleisti slapčiausias jais pasikvepinusios moters aistras ir svajones. Kadangi, gaminių kainos atitinka jų kokybę, kvepalai internetu galėtų tapti kiekvienos taupyti įpratusios moters pasirinkimu.

Tikslinė auditorija

Bottega veneta kvepalai kuriami išskirtinę kokybę vertinantiems žmonėms. Taikoma į eleganciją dievinančius žmones. Tačiau ne į jų pinigines. Sakoma, kad taupant galima įsigyti

Kvepalu testeriai internetu.

Bottega veneta kvepalai yra labai (klausite ką reiškia labai? Atsakymą rasite jų metinio balanso eilutėse – pardavimai auga kaip ant mielių) populiarūs ir tarp vyrų ir tarp moterų. Kūrėjų vardas linksniuojamas dažnai visoje planetoje, ypač Italijoje. Juos renkasi įvairaus amžiaus ir socialinės padėties žmonės. Norintys sutaupyti pirmenybę teikia bottega veneta kvepalai internetu. Kvepalai internetu 24 val. per parą yra pasiekiami. Klientai turi šimtu procentų grąžinimo garantiją. Čia dvejojantiems, kvepalu testeriu ispardavimas rengiamas nuolat. Kvepalai testeriai arba kvepalai internetu parfum express yra išeitis neapsisprendusiems dėl aromatų favorito.

Vietoj išvadų

JAV ir Europoje šie kvepalų kūrėjai žinomi ir vertinami. Kvepalai internetu is uzsienio ir jų kūrėjai į Lietuvą ateina mažais žingsneliais. Todėl galima tik tikėtis, kad rytoj ar poryt apie Bottega veneta pasibirs straipsniai lietuvių kalba.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *