Ar verta Vilniuje pirkti naujos statybos butą?

Naujų statybų bumas vis dar tęsiasi, todėl norintiems įsigyti naują butą sostinėje iškyla labai daug klausimų. Nežinoma ar verta pirkti, juk naujos statybos bustas senamiestyje kainuoja nepigiai. Tam, kad sužinoti ar tai bus vertinga investicija į nekilnojamąjį turtą, reikia labai gerai viską apgalvoti ir apskaičiuoti.

SenamiestisPirmiausia reikia apsispręsti dėl tinkamos gyvenamosios vietos. Vieni nori gyventi šalia sostinės, o kiti pačiame mieste. Čia jau reikia įvertinti tai, kur jūsų darbas, ar turite vaikų, kuriems reikia eiti į darželius ar mokyklas ir t.t. Daugelis, nors ir pigiau įsigyja būstą toliau nuo miesto, tačiau sugaišta labai daug laiko kelionėms į ir iš darbo. Jei turima vaikų, tai reikės juos vežioti į darželį, mokyklą ir būrelius. Iš tikrųjų gyventi su vaikais patogiau mieste, nes sutaupoma labai daug laiko važiavimui. Žinoma, tai priklauso nuo jūsų prioritetų, nes, jei norima švaresnio oro ir nuosavo namo, tai žinoma, kad geriau rinktis ne butą sostinėje, o namą užmiestyje.

Būsto kaina turi lemiamą sprendimą renkantis, kur gyventi. Dažniausiai norima pigaus buto, tačiau labai geroje vietoje. Stebuklų nebūna ir tenka mokėti arba už gerą vietą ir butą arba rinktis, pavyzdžiui, mažos kvadratūros butą, tačiau geroje vietoje, arba senos statybos butą geroje vietoje. Šiuo metu daugelis būstą perka su banko paskola, todėl vertinant pajamas ir būsto kainą, reikia atsižvelgti ir į jums svarbius kriterijus dėl būsto vietos ar dydžio. Verčiau pasiimti didesnę paskolos sumą, tačiau mokėti paskolą už tikrai patogų butą geroje vietoje. Juk komfortas tikrai labai svarbus.

Dažnai galvojama, kad būsto pirkimas nėra gera mintis taip investuoti pinigus. Iš tikrųjų, jei perkamas geroje vietoje butas už adekvačią kainą, tai jis visuomet bus puiki investicija. Tam, kad pirkti būstą, kuris bus teisingai investuoti pinigai, reikia pasirinkti gerą vietą. Strategiškai patogi miesto dalis bus puikus pasirinkimas. Čia esantis butas visuomet kainuos daugiau, tačiau ir parduoti jį galėsite už didelę kainą. Taip pat reikėtų pirkti tokį butą, kurio kaina atitinka rinkos kainą. Tai reiškia, kad reikia atlikti turto vertinimą arba bent jau kreiptis į nekilnojamo turto brokerius, kurie padės jums atsakydami į klausimą apie būsto vertę. Tai esminiai patarimai, kurie padės tinkamai apsispręsti arba bent jau ieškoti nekilnojamo turto ekspertų patarimų šiais klausimais.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *