Įtempiamos lubos interjere

Šiuo metu labai išpopuliarėjo itempiamos lubos, kurios puikiai dera šiuolaikiniame interjere. Nors jos pasaulyje buvo naudojamos prieš kelis dešimtmečius, tačiau Lietuvoje išpopuliarėjo tik prieš dešimtmetį. Kokiais atvejais tokios lubos yra geras pasirinkimas?

Įtempiamos lubos yra gaminamos iš poliesterio arba iš PVC medžiagos. Galima rasti tiek blizgias, tiek ir matines ar satinines. Kaip jau supratote, jas galima pritaikyti įvairiame interjere. Tiek klasikiniame, tiek ir moderniame ar net Provanso. Nepriklausomai nuo kuriamo interjero stiliaus, galite rinktis įtempiamas lubas vietoje įprastų. Priklausomai nuo pageidavimų, bus ir atitinkama kaina. Visgi, tokių lubų vienas iš esminių privalumų – gera kaina.

Lubos namuoseKokie dar privalumai? Daugeliui žmonių atliekant namuose remonto darbus aktualiausia yra kaina. Jei žema lubų kaina dar jums nėra pakankama priežastis jas įsigyti, tai galima paminėti dar vieną svarbų privalumą. Tai – lubų įtempimo darbai atliekami paprastai. Jums nereikės galvoti kaip išnešti visus esančius daiktus iš patalpos ir kuo uždengti grindis. Po darbų atlikimo iškart galėsite gyventi įprastą gyvenimą. Dažnai klausiama, kiek laiko trunka darbai. Galima tik kaip pavyzdį paminėti, kad, pavyzdžiui, 16 kv. Metrų kambario lubų padarymas trunka apie 2,5 val. Ir jums nereikia nei išnešti baldų, nei dengti paviršius nuo dulkių ir purvo bei nereiks net klausytis didžiulio remonto darbams įprasto triukšmo.

Dažnai bijoma, kad lubos remonto metu sumažins patalpos aukštį, tačiau su įtempiamomis lubomis yra šiek tiek kitaip. Jos tik labai mažai sumažins kambario aukštį, todėl dažnai pasirenkamos tose patalpose, kuriose norima išlaikyti aukštį. Kitas privalumas patiks tiems, kurie gyvena bute. Tokios itempiamos lubos saugo nuo kaimynų užliejimo. Žinoma, jei užliejus ir toliau nebus nieko daroma, tai vanduo prisikaupęs dideliu kiekiu vis tiek prasiskverbs, tačiau kažkiek laiko vanduo bus sulaikytas ir didelių nuostolių nepadarys.

Kaip matome privalumų yra tikrai daug, tačiau reikia paminėti ir trūkumus, tam, kad būtų galima objektyviai vertinti ir priimti patį geriausią sprendimą. Prie trūkumų galima paminėti tai, kad norint keisti šveistuvą jūs to negalėsite padaryti taip paprastai, nes reikės kviesti meistrus, kurie turės nuimti šitą dangą. Kitas trūkumas, kad tokias lubas galima pradurti ir jos nėra tokios patvarios kaip paprastos lubos. Vis dėl to, rinktis reikia tokias lubas, kurios jums gražios, dera prie esamo interjero ir atitinka kitus keliamus reikalavimus.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *