Dantų implantacija: Nusprendėte implantuotis? Pagrindinę informaciją rasite čia

Netekus nuosavų dantų iškyla labai daug ne tik fizinių, tačiau ir psichologinių savybių. Galima džiaugtis, kad šiuolaikinės medicina kartu su technologijų sfera geba pasiūlyti sprendimus, kurie užtikrina, kad vėl džiaugsitės savo šypsena. Dantu implantai – populiarus pasirinkimas ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje.

Aktuali informacija apie implantacijąDantų implantacija yra būtina, kadangi nesvarbu netekote vieno, kelių ar visų dantų – susidursite su šiomis problemomis:

  1. Pirmiausia negražiai atrodys burna, taigi estetinis vaizdas bus prastas.
  2. Taip pat dėl nesamų dantų nyksta žandikaulis, tad tuo pačiu kinta ir žmogaus veikto forma.
  3. Netekus vienų dantų, kiti apkraunami intensyvėsiu darbu, taigi labiau dėvisi.
  4. Tarpuose kaupiasi maisto likučiai. Tokiu atveju atsiranda ir įvairiausios bakterijos bei panašiai.
  5. Dažnai neturint kai kurių dantų kalbėdamas žmogus švepluoja, tad tai dar labiau sugadina bendravimo įgūdžius.

Akivaizdu, kad ieškoti išeities reikia. Šiuo metu patys geriausi pasirinkimas yra protezavimas arba dantų implantacija. Kadangi vis daugiau žmonių finansine prasme gali sau leisti įsigyti geresnį variantą – implantai tampa labai dažnu pasirinkimu. Svarbiausia, kad jų įdėjimas nėra labai sudėtingas ar sukeliantis kokias nors komplikacijas. Jeigu atrasite gydytoją, kurio suteikiamos paslaugos jums tinka – būsite tikras, kad greitu metu galėsite aplinkinius vėl džiuginti savo šypsena.

Ar reikia procedūrai kaip nors pasiruošti?

Jeigu jau turite pasirinkęs kliniką, tokiu atveju gaudžiai rekomenduojame bendrauti su profesionalu, kuris jums paaiškins visą eigą ir tuo pačiu informuos apie kitas smulkmenas. Visgi, reikia atsiminti tai, kad nereikia jokio specifinio pasiruošimo. Žinoma, išsivalote burnos ertmę, kaip ir kiekvieną kartą kai reikia keliauti pas odontologą. Pavalgykite, kelias dienas prieš nevartokite alkoholio ir viskas.

Kaip elgtis po procedūros?

Kaip jau minėjome, dantų implantavimas yra gana nesudėtinga procedūra, tad nereikia ne tik jai kaip nors labai ypatingai ruoštis, tačiau tuo pačiu ir praėjus skirti ypatingą dėmesį. Dažniausiai jo atliekamo implantavimo dantys bei dantenos kurį laiką būną labai jautrūs, tačiau kelių dienų bėgyje nemalonus jausmas visiškai dings ir galėsite džiaugtis nuostabia šypsena.

Kaip pasirinkti kliniką?

Jeigu norite, kad viskas būtų taip, kaip jums reikia, tokiu atveju reikia atidžiai vertinti galimybes ieškant Jums labiausiai tinkamos klinikos, kurioje būtų galima atlikti implantavimą. Šiuo metu Lietuvoje yra laba daug vietų, kurios teikia tokio pobūdžio paslaugą. Išsikelkite jums pačius svarbiausius kriterijus ir pagal tai ieškokite, kokia klinika suteiks galimybę vėl džiaugtis nuostabia šypsena.

  1. Skirtingos klinikos savo paslaugas parduoda skirtingomis kainomis.
  2. Pasidomėkite, kada jums gali būti atliekama procedūra. Kai kur gali tekti labai ilgai laukti.
  3. Persiskaitykite internete atsiliepimus apie konkrečios įstaigos veiklą.
  4. Ieškokite vietos pagal jums tinkamą lokalizaciją.

Dantų implantacija suteikia galimybę nuoširdžiai šypsotis ir nemažinti savo socialinių įgūdžių. Svarbiausia, kad procedūra nėra sudėtinga, kaina daugeliui įkandama, o rezultatas – nuostabus. Jeigu norite vėl turėti dantis, kurie atrodo ir funkcijas atlieka kaip realūs – tokiu atveju kreipkitės į odontologus, kurie jus nukreips toliau.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *