Kreditas vestuvėms

Paulius ir Miglė sako, kad visada labai norėjo vestuves paversti ne pompastika prieš giminę, o tiesiog pačia svarbiausia jų dviejų švente. Jie labai vienas kitą mylėjo, tačiau net ir jų kukliai šventei kreditas buvo reikalingas. Kaip pasakoja Miglė, nesuplanuotų išlaidų per vestuves buvo labai daug.

Problemos dėl nuomos

Pinigai vestuvių šventeiMoteris atvirauja, kad labiausiai greitasis kreditas buvo reikalingas tada, kai likus vos savaitei iki šios gražios šventės, ji sužinojo, jog nėra kur švęsti. Įmonė, kurioje buvo užsakytos gražios patalpos, staiga atsisakė teikti paslaugas, už kurias jau netgi buvo sumokėta. Teko staigiai galvoti, ką daryti. Taigi, tiek Miglė, tiek Paulius, staiga ėmė ieškoti kitos vietos. Buvusi vieta bankrutavo, ir jie net nesiteikė grąžinti pinigų. Buvo aišku, kad vėliau iš jų pinigus bus galima gauti tiesiog per teismus. Kitaip su tokiomis įmonėmis tvarkytis neina. Tačiau tą akimirką reikėjo kažką daryti. Santaupos jau ėjo į pabaigą, nesinorėjo išnuomoti naujos vietos už pinigus, kurie buvo skirti medaus mėnesiui – vestuvinei kelionei. Tad Miglė tiesiog sugalvojo, kad reikėtų pinigų pasiskolinti, juk taip daro daug kas, ir visai dėl to nesigaili, kai pinigai būna panaudoti prasmingai. Tad ji tada svarstė, kiek skolintis, ir visgi pasiskolino iš greitųjų kreditų šiek tiek daugiau, negu jų būtų reikėję konkrečiai naujai pokylių salei.

Sugedęs maistas

Jau labai greitai moteris džiaugėsi, kad pasirinko elgtis būtent taip ir pasiskolino daugiau pinigų. Mat jų prireikė ir kitoms nenumatytoms išlaidoms, kreditas išėjo į naudą. Jau tą pačią vestuvių dieną paaiškėjo, kad taip pat labai nuvylė ir tie žmonės, kurie turėjo vestuvėms gaminti maistą. Paaiškėjo, kad maistas buvo pasenęs, mėsos apskritai atrodė įtartinai. Visi šie dalykai vertė suabejoti, ar iš šitos šventės kas nors gero dar išeis. Taigi, Miglė apsidžiaugė bent tada, kad visgi turėjo šiek tiek greitųjų kreditų likučių.

Kitos smulkmenos

Viską susumavę, Miglė ir Paulius įvardina, jog vis dar yra tikrai nemažai įvairų skirtingų dalykų, kurių jie taip pat neplanavo. O pinigų tam išleisti reikėjo. Tad nors planavo daryti tik paprastas kuklias vestuves, vis tiek gavosi storos graikiškos vestuvės su nenumatytais pirkiniais ir pinigų leidimu. Tačiau pora džiaugėsi, kad jie bent jau planavo kukliai. Juk, jeigu būtų planavę gausiai, tai būtų tekę išleisti dar daugiau.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *