Ką moterims laikyti spintoje žiemą?

Garderobeskap skyvedørSpintos su stumdomomis durimis – neatsiejamas baldas, kiekvienos moters namuose. Būtent čia kiekviena moteris laiko savo drabužius, rankines, patalynę, rankšluosčius ir visus kitus kasdienio gyvenimo atributus. Neretai spintos su stumdomomis durimis – Garderobeskap skyvedør yra pagamintos su veidrodžiais išorinėje jų pusėje, o tai kambariui suteikia didesnės erdvės, elegantiškumo pojūtį. Atėjus šaltajam metų sezonui, daugelis moterų nori atsinaujinti savo spintų turinį, tad šiame straipsnyje bus pateiktos stilistų rekomendacijos, kaip tai padaryti.

Žiema – stilingų vilnonių megztinių metas. Jeigu anksčiau močiutės megztus drabužius nustumdavote į šalį, šį sezoną jie yra ypač madingi. Rinkitės kiek per didelius, tarsi ,,išaugtinius“ megztinius. Madingos tokios spalvos kaip juoda, balta, tamsiai žalia, violetinė, alyvinė. Venkite pernelyg iššaukiančių, ryškių spalvų, nes tokius megztinius bus sunkiau priderinti prie laisvalaikio kelnių ar sijonų.

Dar vienas svarbus žiemos akcentas – galvos apdangalai, kepurės ir pirštinės. Klystate, jei manote, kad visi šie rūbai turi būti vienos spalvos. Jeigu tai – ne margas kepurės ar šaliko pasirinkimas, drąsiai įsigykite ar megzkite vienspalvius, tačiau skirtingų spalvų puikiai šildančius galvos, rankų ir kaklo apdangalus. Stilistai pataria nebijoti žaisti su spalvomis ir rinktis kuo šiltesnių siūlų gaminius.

Vėsią žiemos dieną lauko drabužiams skirkite taip pat didelį dėmesį ir nešiokite ne tik patogius, stilingus paltus bei striukes, bet ir tinkamai šildančius. Šį sezoną madingi pūkiniai paltai aukštu kaklu, bet jei esate klasikinio stiliaus mėgėja ar dirbate griežto aprangos kodo reikalaujantį darbą, savo spintose turėkite elegantišką, šiltą, galbūt net vilnonį paltą, su kuriuo drąsiai galėsite puoštis eidamos į darbą, vakarėlį ar teatrą.

Daugiau informacijos – www.garderobeeksperten.no

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *