Situacijos, kai be telefono neišsiversite

Kai renkamės sau pirkinį, tada mobilūs telefonai ir jų kainos būna tikrai svarbūs. Norime, kad apie kompiuterius kišenėse ir kiti galvotų gerai, dėl to stengiamės juos pirkti ir madingesnius, naujesnius, tokius, kokius išsitraukus iš kišenės, ir jums, ir kitiems būtų malonu. O visgi, tai pirmiausia yra daiktas, turintis savo funkcionalumą. Kada, kokios situacijose, telefonas yra tiesiog būtinas ir be jo neišsiversite? Patikėkite, tokių situacijų tikrai yra daugiau negu tų, kai visi žiūri, kokį telefoną turite, ir pavydi arba džiaugias, kad turi geresnį.

Pagalba kelionėse

Telefonai mažesne kainaKeliaujant reikia ir informacijos apie kelionės kryptis, ir užsisakyti elektroninius bilietus, ir pažiūrėti įvairius tvarkaraščius, ir sužinoti, kur artimiausias dar dirbantis prekybos centras. Taigi, kelionėse mes dažnai turime pasinaudoti internetu arba, jeigu reikia, paskambinti kažkur dėl informacijos. Labai praverčia ir galimybė pačiu lengviausiu būdu įamžinti įspūdžius – fotografuoti. Taigi, kelionėse tokia pagalba, kokią suteikia telefonas, iš tiesų yra būtina ir labai reikalinga.

Pirmas įrankis darbe

Jeigu dirbame projektų vadovu, jeigu dirbame biure, tai nuolat turime komunikuoti, ir ne tik su kolegomis, esančiais greta mūsų, bet ir su tais žmonėmis, kurie kažkur yra kitame telefono ragelio gale. Taigi, telefonas kartu tampa ir pirmasis mūsų įrankis, su kuriuo mes skambiname.

Labas rytas ir labanakt

Dažnam žmogui paskutinis daiktas, kurį laiko rankose prieš užmigdami, būna telefonas, nes ten užsistatomas žadintuvas. Taip pat tai būna ir pirmas paliečiamas daiktas rytais – nes reikia išjungti tą magišką melodiją, taip draugiškai siūlančią mums keltis ir eiti dirbti.

Internetas po ranka

Dabar jau net dažnai internete pasirodo vadinamųjų memsų, pašiepiančių žmonių įprotį telefonus neštis net į tualetą!Tačiau, kodėl gi nepašiepus, jeigu toks įprotis tikrai yra. Nemažai žmonių, eidami į tualetą, pasiima telefoną, kad laikas neslinktų taip lėtai, ir kad ten būtų bent kažkiek įdomiau. Dėl to ten būdami nuolat junginėja tai į vieną, tai į kitą pusę kažką ir galbūt žiūri kokias nors nuotraukas Instagrame, o gal skaito žinias. Ir iš tiesų, yra tiesiog nuostabu, kad kompiuteris kišenėje mums leidžia kiek tik norime, ir kada norime turėti internetą su savimi. Taigi, mes galime itin patogiai juo naudotis, turėti jį tiesiog čia ir dabar. Internetas jau yra tapusi ta realybe, kuri daug kam atrodo tikresnė nei ta, kurią vadiname tikra.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *