Kaip indai gali papuošti interjerą

Planuodami sukurti gražų virtuvės arba svetainės interjerą, nepamirškime, kad ir indai bus jo detalės, tad geriau pasistengti iš anksto, kad viskas derėtų tarpusavyje. Juk indai stovės ir atvirai matomose vietose.

Virtuvės parinkimas

Indai namamsTaigi, pirmiausiai reikės susitaikyti su mintimi, kad daugiausiai indų bus galima rasti būtent virtuvėje. Ten jūs juos dėliosite pirmiausia, kad būtų patogu. Juk esminis dalykas, kad namuose būtų smagu ir gera, tai turi būti virtuvė, kurioje būtų patogu. Viskas turi būti kuo funkcionaliau. Todėl tai ir vadinama buitimi, o ne kažkokiu dekoratyviniu kambariu. Tad virtuvės parinkimas turės būti toks, kokį jūs sugalvosite, tačiau indai joje ras savo vietą. Tikriausiai ant kažkurio stalo ar stalviršio dėsite lėkštę arba puodą su vaisiais. Taip pat galbūt kažkur padėsite ir kokią nors taurę su saldumynais. Bet labiausiai tikėtina, kad bet kas, užėjęs į virtuvę, matys joje tokius indus kaip pipirines, druską, taip pat cukrų, įvairius prieskonius. Taigi, jeigu norite, kad tai būtų gerai matoma ir gražiai derėtų tarpusavyje, galėsite turėti tikrai puikiai atrodančią virtuvę. Ir indai joje jums bus lengvai naudojami bei gražiai atrodantys. Netaupykite kokiems prieskonių indeliams ir nepilikite visko tiesiog į paprastas stiklainėlius – jau geriau viskas atsiduria gražiuose, stilinguose indeliuose, kuriuose galėsite kuo gražiausiai laikyti viską, ką turite. Taip pat nepamirškite, kad puodeliai gali būti gražia puošmena. Juos tereikia laikyti kažkurioje atvirai matomoje vietoje.

Komplektai svetainei

Svetainė – vieta, kurioje taip pat daug dekoratyvumo ir estetikos gali sukurti būtent ten išrikiuoti indai. Kokie? Žinoma, dailūs puodeliai, taurės, buteliai, lėkštės. Galite turėti specialią indaują su permatomomis, stiklinėmis durelėmis. O gal viena lentyna bus naudojama kaip baras, taigi, galėsite ir ten laikyti savo gražiausius indus. Tai taip pat gali būti jūsų nuostabus dekoro būdas.

Derinkite spalvas. Juk žinote, kad net ir taurės gali būti spalvotos, jeigu tik to tikrai norėsite, ir jeigu žinosite, kas ir kada yra tikrai gražus dekoras. Be viso to, nepamirškite, kad reikia derinti ir tekstūras. Negerai, jeigu kiekvienas baldas bus vis iš skirtingos medžiagos – medienos, metalo, plastmasės, stiklo, akmens, sintetikos, audinių… Derinkite, kad daugiau būtų panašių. Taip pat ir indai geriau būtų iš vieno ar dviejų komplektų, o ne visi absoliučiai skirtingi. Būdami visiškai skirtingi jie sudarys per daug margumo.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *