Kaip stilingai įrengti itin mažą vonią

Maža patalpa nereiškia, kad ji bus blogai įrengta. Net ir prabangūs vonios baldai sutilps į itin mažą vonią bei pavers ją stilinga. Ieškantiems elegancijos, verta nueiti į domusgalerija.lt ir pasižiūrėti, kaip atrodo tikrai gražiai įrengti namai ir puikūs vonios baldai. O dabar – keletas patarimų, kaip iš tiesų labai mažuose namuose įrengti stilingą vonią.

Pats mažiausias dušas

VoniaVienas iš būdų kompaktiškai įrengti erdvę – suteikti jai daugiafunkciškumo. Dideliuose dvaruose galime rasti didžiausius vonios kambarius, kuriuose daug laisvos vietos, ten pat yra ir tualetas, ir dušas. Tačiau ar tikrai žmogui reikia tiek daug vietos? Nebent jeigu esate mąstytojas, galintis medituoti tik didžiulėje tuščioje dušo kambario vonioje. O ką daryti tada, kai norite tiesiog sutaupyti vietos? Pirmiausia, atsisakykite idėjos turėti vonią, kurioje gulėsite ir smagiai turkškitės. Reikėtų pratintis prie minties, jog teks turėti dušą ir jame maudytis. Iš tiesų, vonia mažuose butuose yra tikrai per didelė prabanga. Tačiau ir dušas, pasirodo, nebūtinai turi turėti kabiną, nors tai ir atrodo įprasti vonios baldai, bet kurių neįsivaizduojamas nė vienas vonios kambarys. Tad kaip viską sutalpinti, kaip apsieiti be dušo kabinos? Galima pakabinti užuolaidą, kuri, būdama nenaudojama, tiesiog nuvežama į šoną. O grindyse galima padaryti nuolaidumą ir jo centre įmontuoti kanalizacijos skylę. Štai ir visa paslaptis – priešais jus bus pats mažiausias, bet patogiausias vonios kambarys. Ar galima jį dar labiau sumažinti? Pasirodo, kad taip.

Ne pilno aukščio vonios kambarys

Itin mažoje erdvėje reikėtų elgtis kaip lofte. O loftas tai yra erdvė aukštomis lubomis. Vadinasi, jums reikėtų tiesiog savo nedideliame bute padaryti kai kur po du aukštus. Pirmame aukšte galbūt galėtų būti jūsų dušas – vonia, o antrame aukšte – lova, kur miegotumėte. Taip sutaupytumėte daug vietos ir galėtumėte turėti namus, kurie jums kainuotų mažai, bet kartu atliktų svarbiausius vaidmenis.

Aišku, tam, kad būtų įrengtas ne pilno aukščio vonios kambarys, reikia ir specifinio buto. Jeigu butas yra name, kur apskritai žemos lubos, tuomet tokio plano kažin ar verta imtis. Tačiau, jeigu įrenginėjate tikrai mažą butą aukštomis lubomis, tuomet jo erdvę galite praplėsti tokiu neįprastu būdu – sukuriant tarsi lofto tipo antrąjį aukštą. Tai leis pajusti, kad ir mažas butas gali būti nuostabiai įkuriamas, apgyvendinamas, ir jame jus lydės patys geriausi gyvenimo potyriai.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *