Džemperiai: Kaip pasirinkti?

DžemperiaiDzemperiai atrodo toks kasdieniškas ir paprastas drabužis, kurio nereikia derinti prie nieko. Visgi, neperseniausiai buvo atlikta apklausa ir buvo nustatyta, kad milžiniškas skaičius moterų nesportuoja reguliariai, nes nesijaučia patraukliomis su sportine apranga. Tad kaip tai pakeisti? Į savo spintą įsileisti tik patogius ir jaukius rūbus.

Klasikiniai džemperiai

Tai laikui nepaklūstantys džemperiai moterims ir dzemperiai vyrams. Šis rūbas savo istoriją pradėjo dar 1990-ųjų pradžioje, ir iki dabar liko beveik nepakitusios formos, nors ir atsirado įvairių spalvinių ir kitų variacijų.

Pastaraisiais metais atsirado ir labai išpopuliarėjo dzemperiai poroms. Dažniausiai tai identiški džemperiai su užrašais. Džemperiai porai gali būti skirtingų spalvų ir tik jungiami vienodos vienos ar kelių detalių. Taip pat gali būti atvirkštinis variantas – ir vienos spalvos, bet skirtingais raštais išmarginti džemperiai tapti poros bendros istorijos simboliu.

Dzemperiai vyrams būna tamsesnių spalvų arba ryškūs džemperiai su užrašu. Tuo tarpu moterys mėgsta labiau prigludusius, paryškinančius visus kūno linkius rūbus. Dzemperiai adidas – turi atskirą dzemperių liniją moterims. Juose įvairių medžiagų, formų ir kirpimų džemperiai dailiosios lyties atstovėms.

Medžiagos

Vis dar ūžia ir visus gązdina natūralumo mada. Rodos, daug nekvaršinusios galvos vis bandome pagauti, sugriebti, sučiupti ir kitaip prisijaukinti viską kas turi užrašą apie ekologiją ir natūralumą (kartais pakanka net žalios spalvos apkuotės ar nupiešto žalio – būtinai žalio, nes geltonas rudens lapas, suprask, per daug nenatūralus – medžio lapo). Ar tai kova su gamyklomis, į kurias kasdien skuba milijonai ten dirbančiųjų visos planetos gyventojų? Galbūt taip kovojama su automobiliais, kuriais tie kovotojai patys važiuoja atostogauti, apsipirkti ar kitur? Kad ir kaip bebūtų, išpopuliarėjo dzemperiai su kanapem.

Dzemperiai vaikams gaminami iš medvilnės, vilnos. Dzemperiai mergaitems, kaip ir moterims, skirtingai nei berniukams, yra šviesesnių tonų, kartais ryškesnių atspalvių.

Dovanos

Dzemperiai seimai – itin populiarios dovanos. Net jeigu ir suklysite dydį – niekas nepastebės, o džemperis – tai toks drabužis, kurį norisi dėvėti vėl ir vėl. Jis asocijuojasi su namų jaukumu, Kita vertus, džemperiai internetu parduodami pigiau. Tad renkant dovanas giminėms ar namiškiams sutaupysite nemenką sumelę.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *