Vertimų biurių tipai Lietuvoje

Vertimų paslaugosEsant gan dideliai konkurencijai, vertimų biurai šiandien privalo plėsti savo veiklas, siūlyti inovatyvias paslaugas bei stengtis kuo labiau tapti išsiskiriančiais rinkoje tuo pat metu nesumažinant savo tiesioginio darbo, t.y. vertimų paslaugų, kokybės. Šiandien kiekvienas vertimų biuras bando išryškinti savo pridėtinę vertę bei plėstį veiklą, kuri dažniau apima įvairius kalbų kursus ar kitas veiklas. Lietuvos rinkoje šiandien galima išskirti tris tipus vertimais užsiimančių įmonių, kurios stengiasi uždominuoti rinką skirtingomis specifikomis.

Lojalumas

Kliento lojalumo skatinimas išties yra viena iš sėkmės priežasčių kiekviename versle, mat anot tyrimų yra kur kas paprasčiau išlaikyti savo lojalų klientą nei pritraukti naujų, todėl ne vienas vertimų biuras šiam klausimui stengiasi skirti kuo daugiau laiko. Be jokios abejonės, jog dirbant ne su individualiais asmenimis, bet su įmonėmis yra didelė tikimybė, jog šiai paslaugų gali prireikti ne vieną kartą, todėl ypatingai svarbu gerai pasirodyti pirmąjį kartą bei pasiūlyti gerą pasiūlymą ir kitiems kartams. Paieškoję internete galite rasti ne vieną nuolaidos pasiūlymą perkant didesnius kiekius vertimų, akcijas sekantiems kartams bei nuolatinį lojalumo skatinimą. Nors tai nėra nauja ar labai kūrybiška specifika, bet be jokios abejonės ji yra abipusiai naudinga ir funkcionali.

Pridėtinė vertė

Kiti vertimų biurai stengiasi savo pozicionuoti pridėtinės vertės specifikose, todėl šiandien jau nebe naujiena, kad tokiose įmonėse galima lankyti ir kalbų kursus ar įvairius renginius, paskaitas apie kitų šalių kultūrą ir kalbas. Atsižvelgiant į tai, jog šiuolaikinis žmogus vertina pridėtinę vertę ir jos tikisi, ši specifika taip pat gali dažnai pasiteisinti, nes per kursus bei renginius arčiau susipažįstama su įmonės vidumi ir nesąmoningai pradedama save laikyti bendruomenės nariu. Dokumentų vertimai – viena pagrindinių vertėjų siūlomų paslaugų.

Komfortas

Įmonės, siekiančios suteikti maksimalų komforto lygį klientui visų pirmiausia pagalvoja apie paslaugų tiekimą internetu, todėl ir kai kurie vertimų biurai pasinaudojo šia galimybe. Internetinis vertimų biuras yra tiek puiki galimybė garantuoti klientui lengvai ir bet kada prieinamas paslaugas, tiek ir pačiai įmonei sutaupyti pinigų. Čia sąvoka „biuras“ tampa virtuali, todėl nuomos išlaidos ar kiti mokesčiai yra nereikalingi.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *