Praktiški baldai svetainei: ką rinktis ir kaip sustatyti?

BaldaiSvetainės interjeras reikalauja tinkamų baldų ir funkcionalaus erdvės išplanavimo. Rekomenduojame bendrauti su dizaino profesionalais, kurie atsakys į visus jūsų klausimus ir padės priimti optimaliausius sprendimus. Primename – nors baldai svetainei stebina itin plačia pasiūla, ieškodami ilgaamžio ir patikimo baldo, didžiausią dėmesį skirkite jo kokybei. Žinoma, negalima paneigti ir stiliaus bei dizaino svarbos.

Svetainės interjerui keliami reikalavimai

Praktika rodo, kad svetainė yra viena dažniausiai lankomų erdvių, kurioje bendraujame su šeimos nariais, draugais ir svečiais. Svetainėje leidžiame laisvą laiką, skaitome knygas, žiūrime televizorių ar rengiame vakarėlius. Kitaip sakant, svetainės interjeras turi būti jaukus, funkcionalus, stilingas ir reprezentatyvus. Minėtuosius reikalavimus įgyvendins tinkamai parinkti baldai ir racionalus erdvės išplanavimas.

Svetainės stilius ir dizainas

Svarbiausias darbas – nuspręsti, kuriam stiliui teiksite pirmenybę. Nepaisant mados vėjų, didžiausio dėmesio sulaukia klasikinis ir modernus interjeras. Jei renkatės klasiką, jums patiks masyvesni, tamsesnių spalvų ir dekoratyvių raštų baldai, kurie gyvenamajai erdvei suteiks nepriekaištingos elegancijos. Jei renkatės modernizmą, jums patiks minimalistinio dizaino baldai svetainei, kurie sukurs švaros ir erdvės įspūdį. Čia dominuoja šviesių ir pastelinių tonų baldai, optiškai didinantys gyvenamosios erdvės plotą. Tiesa, primename, kad svetainė, kaip ir bet kokia kita patalpa, privalo turėti akcentą, į kurį kristų svečių dėmesys. Jei gyvenate nuosavame name, vienas praktiškiausių ir stilingiausių sprendimų – jaukus židinys. Deja, ši prabanga reikalauja gana didelių investicijų. Kitas pasirinkimas – subtilaus rašto užuolaidos, išskirtinio dizaino spinta, prabangios vidaus kambario durys ir t. t.

Baldų apstatymas

Itin svarbus klausimas – baldų apstatymas. Nuo seno manoma, kad geriausias sprendimas – minkštuosius baldus sustatyti U raidės forma. Šis pasirinkimas užtikrina patogų žmonių bendravimą – besišnekučiuojantys gali žiūrėti vienas į kitą ir aiškiai girdėti pašnekovo žodžius. Statydami baldus, įsitikinkite, kad jie netrukdys laisvai vaikščioti po kambarį, kadangi tokiu atveju bus trukdoma besikalbantiems. Dizaino profesionalai primena ir lyginių skaičių svarbą. Jei kiekvienas baldas turės porą, patalpa atrodys kur kas proporcingiau. Šiuo atveju rinkitės panašaus dydžio ir spalvų baldus.

Svarbiausia – kokybė

Kad svetainės interjeras džiugintų ne vienerius metus, didžiausią dėmesį skirkite baldų kokybei. Rinkitės žinomus ir patikimus baldininkus, kurie padės realizuoti jūsų idėjas ir interjero viziją. Įsitikinkite, kad baldai Vilniuje (ar kitame mieste) gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, o gamybos procese naudojamos modernios technologijos. Primename, kad tinkamai baldų eksploatacijai reikia skirti dėmesio – baldų valymui ir atnaujinimui naudokite baldininko rekomenduojamas priemones.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *