Kas įtakoja pakitusią krūtų formą?

Plastikos chirurgai patariaKiekviena moteris anskčiau ar vėliau susiduria su gan nemalonia problema, kuri verčia jaustis nemaloniai ir nepatraukliai – tai krūtų formos pokyčiai, kai krūtinė tampa suglebusi ir nukarusi. Tokiu gyvenimo laikotarpiu kiekvienai moteriai krūtų pakėlimo operacija tampa aktualiu klausimu, noru bei siekiamybe. Nepriklausomai nuo amžiaus, kiekviena moteris nori jaustis patogiai savo kūne, nejausti kompleksų, pasitikėti savimi ir, be abejo, niekada neprarasti jaunatviškumo bei seksualumo. Žinoma, nevisada pasikeitusi krūtinės forma yra įtakojama tik amžiaus, tam įtakos gali turėti ir kiti veiksniai.

Neišvengiamas trejetas

Dažniausiai moterų krūtinės pokyčiams įtakos turi amžius ir tai, žinoma, nėra niekam paslaptis ar naujiena. Moters kūnas sensta ir sendama oda praranda savo elastingumą, todėl gravitacijos veikiamas svoris krūtinės srityje daug lengviau svyra žemyn. Tai yra neišvengiamas pokytis moterims nuo kurio pabėgti natūraliais būdais neįmanoma. Be abejo, nuo pat jaunų dienų prižiūrint savo odą ir skatinant jos elastingumą galima sumažinti senatves pasekmes, tačiau tai kardinaliai rezultato nepakeis.

Moterys praranda savo pasitikėjimą ne tik dėl nukarusių krūtų, tačiau ir dėl suglebusios formos bei mažesnio krūtinės dydžio dar jaunystėje. Suglebusios krūtys daugiausiai įtakojamos ne amžiaus, o tai daug anksčiau sutinkama problema. Kiekviena moteris po gimdymo ir kūdikio maitinimo laikotarpio pastebi pokyčius krūtinės srityje, mat ji praranda savo pradinę formą ir dydį, tampa suglebusi ir „nepilna“. Tai yra visiškai natūralus procesas. Su laiku krūtinė gali šiek tiek papilnėti, tačiau beveik niekada ji negrįš į pirminę formą.

Rečiau sutinkamas atvejis tai genetiškas krūtų formos paveldėjimas. Tai nėra taip dažnai sutinkamas atvejis kaip kad minėti prieš tai, tačiau egzistuoja grupė moterų, kurios kankinasi su nepasitikėjimu savimi nuo pat jaunų dienų. Genetiškai paveldėtos krūtys jau nuo jaunystės yra šiek tiek nukarusios formos, krūtų speneliai dažniausiai esti apačioje. Nors jaunystėje krūtys dažnai būna dar pilnesnės, tačiau ateityje tokio tipo moterims senatvės ir pogimdybiniai padariniai yra kur kas ryškesni nei kitoms. Tokioms moterims krūtų pakėlimo operacija dažnai tampa vienintelė išeitis į pasitikėjimą savimi bei problemos panaikinimą.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *