Svečiai su išnuomotais automobiliais

Kelionė yra gera, kai turi visus reikiamus patogumus. Taip pasakė ir Otas, kai jam buvo būtina automobiliu nuoma Vilniuje. Aš jam sakiau, kad mes turime savo mašiną ir jį pavešime, bet jis tikino, kad keliaująs tik taip, tik tokiais būdais, kada pats vairuoja, pats važiuoja, ir taip jis patiria miestą.

Miesto patyrimas

NuomaTačiau kas gi yra apskritai tas miesto patyrimas? Kiekvienam savaip, kai jūs keliaujate po užsienio šalis, jūs stengiatės patirti miestą. Tą patį daro ir kiti žmonės. Taigi, Otas norėjo apžiūrėti kuo daugiau mūsų sostinės. Taip pat aplakstėme ir apylinkes: Trakus su visu Galvės ežeru bei jo stebuklais, Lentvarį su nuostabiu dvaru, kuriam reikia šiek tiek savivaldybės pagalbos, dar nulėkėme ir iki Kernavės, kuri nėra visiškai šalia namų, bet visgi verta pamatyti tuos du plokščius kalnus.

Pačiame Vilniuje buvo smagu su automobiliu tyrinėti įvairius rajonus. Vadinasi, mes neapsiribojome vien senamiesčiu, kuriame, po teisybei, galima tik vaikščioti pėsčiomis. Ten jau iš karto Otas priparkavo mašiną prie Katedros, o paskui vaikščiojome. Senamiestį su visais sustojimais užkąsti ypatingose vietose, aplankyti parodas ir pan., apėjome per dieną. Tikrai būtų buvę veikti ir kitą dieną ten, bet reikėjo plėsti pažintinę teritoriją ir pamatyti daugiau. Nuvažiavome į Vingio parką. Otui didelį įspūdį paliko Žvėrynas. Jis taip pat domėjosi ir naujuoju Vilniaus aplinkkeliu, kadangi pats dirba su kelių plėtimu susijusioje įmonėje. Jis gyrė mūsų miesto kelius ir taip pat sakė laukia, kada bus sutvarkyta Neries krantinė.

Automobilio nuoma

Galbūt jums buvo įdomu, kaip buvo pasirinkta automobiliu nuoma Vilniuje? Rinkomės taip, kad atitiktų Oto pageidavimus. Gal galvosite apie automatines greičių dėžes, kažkokius specialius prietaisus ir panašiai, bet iš tiesų ši automobilių nuoma yra susijusi būtent su tam tikru Oto žaidimu. Jis sako, kad kiekvienoje šalyje jis nuomojasi skirtingos spalvos ir skirtingo modelio automobilio. Taigi, mums galėjo tikti bet koks, kad tik tai nebūtų tokios pačios spalvos ir tokio paties modelio automobilis, kokį jis jau nuomojosi kažkada anksčiau. Pirmumas buvo teikiamas būtent automobilio spalvai, o ne markei. Štai kaip viskas nutiko ir kaip buvo surasta automobilio nuoma. Ėmėme ją trims dienoms, nes tiek laiko Otas užtruko Vilniuje, o paskui ją grąžinome puikios formos, kokios ji buvo ir prieš tai.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *