Kodėl naujas būstas geriau negu senas

Naujas butasNorintiems pirkti nuosavą butą sostinėje dažnai iškyla dilema. Kas geriau. Ar naujos statybos butai Vilniuje, ar senas trigubai pigesnis butas sovietiniame daugiabutyje. Kainos Vilniuje tik auga, iš perspektyviausių ir itin paklausiu tampančių rajonų, labai išsiskiria butai Naujamiestyje. Čia jie tikrai ypatingi ir pastebimai pranašesni už butus tolimuose nuo centro rajonuose, tokiuose kaip Fabijoniškės, Pašilaičiai ar Jaruzalė. Aptarkime, kokie yra naujo ir seno buto privalumai bei trūkumai.

Senas butas

Seni butai ne tik Naujamiestyje, bet ir visame Vilniuje žmonėms atrodo kaip saldi pagunda, nes gali nusipirkti juos pigiai ir gyventi. Tačiau kiek realiai laiko dar galėsi ten gyventi, nepatirdamas diskomforto? Seniau, sovietmečiu statyti butai pasižymi tuo, jog jų sienos yra plonos tarsi popierinės. Mat kadaise komunalinis būstas buvo statomas taip, kad kaimynai galėtų vieni kitus šnipinėti ir tai nebūtų niekam problema. Taigi, senas butas gali reikšti tai, kad kaip tik jūs ir turėsite girdėti visą to daugiabučio gyvenimą. Ir kaip verkia už sienos kūdikis, ir kaip loja šuo, ir kaip verda barniai svetimoje šeimoje, ir kaip iš visų pusių naktimis girgžda lovos. Tai dalykai, kurie yra natūralūs visiems, gyvenantiems daugiabučiuose. Toks gyvenimas žmonėms verčia jaustis įkalintais, nes jie negali pasijusti kaip namie – jie tarsi prijungti prie krūvos kaimynų, taip pat gyvenančių už kartoninės namelio sienos. Taip pat kaina to, kad jūsų namas senas, dar bus ir jo kokybėje. Nuolat ges kanalizacija, santechnika, elektra. Beje, elektra turbūt būsite aprūpintastaupiai… Mat tuo laiku, kai statyti seni daugiabučiai, pakakdavo vieno elektros lizdo kambaryje.

Naujas butas

Visų pirma, jeigu norite gyventi arčiau centro, dabar gera proga tą padaryti, nes nauji pardavinėjami butai Naujamiestyje gali nuostabiai aptarnauti jūsų poreikius. Taigi, pirkdami naują butą jūs su sumokėsite daugiau ir, pripažinkite, tai turbūt ir yra labiausiai jus gąsdinantis dalykas. Tačiau šiaip jau naujas butas jums leis labai laimingai gyventi. Jūs sumokėsite daugiau už dalyką, kuris dar daug metų turės savo vertę, ir ta vertė tik augs, kadangi auga apskritai pragyvenimas Vilniuje. Tuo tarpu, perkant seną laužą jūs investuojate tarsi į seną mašiną, kurios eikvojimo laikas jau akivaizdžiai eina į pabaigą. Taigi, perkant butą reikia gerai pagalvoti, kokio jums jo reikia, kokiame jūs norėsite gyventi, ir kaip planuojate ateitį.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *