Mažiausia virtuvė

Net jeigu įrenginėsite mažiausią virtuvę, virtuves baldu gamyba Kaune gali užtrukti. Baldų gamintojai visada turi daug užsakymų, nes žmonės mielai renkasi pagal jų standartinius išmatavimus pagamintų baldų gamybą. Tačiau apskritai baldai Kaune gaminami daug kur, todėl tikriausiai ir jūsų virtuvė neliks tuščia. Jeigu turite labai mažą virtuvę, turbūt sukate galvą – kaip viską į ją sutalpinti? Tačiau ekonomiškas ir kompaktiškas būstas – tai tema, kuri daug ką jaudina šiais laikais, nes daugybei žmonių yra labai aktualu bei svarbu, kad pavyktų įsikurti ir kuo mažesnėse patalpose. Todėl ir virtuvei yra sugalvota daug žavių alternatyvų.

Išskirstyti šaldikliai

BaldaiJeigu baiminatės, kad šaldytuvas užims labai daug vietos, dėl to per daug nesijauninkite. Dabar galima rinktis tokius šaldytuvus, kurie turėtų savo dalis atskirai. Tarkime, būtent šaldytuvą galima montuoti žmogaus lygyje ant kokios nors virtuvinės spintelės. Taigi, po šaldytuvu galės įsikurti dar vienas virtuvės baldas, kaina galbūt net visai nedidele. O kaip gi šaldikliai? Juos galima sudėti aukščiau, atrodys kaip spintelės, bet jūs žinosite, kad ten palubyje yra šaldikliai.

Taburetės, susidedančios į vieną

Nėra prasmės užkrauti virtuvę didelėmis kėdėmis su atlošais, jeigu ten nėra tam vietos. Tokiems būtent dalykams ir sukurtos mažos, kompaktiškos taburetės, ant kurių vis tiek galima prisėsti, kai ateina laikas pavalgyti. Tad tą ir padarykite. Dar vienas gelbėjantis pasirinkimas – taburetes tiesiog suleisti viena į kitą, kad jos taip galėtų paprasčiau atrodyti, užimti dar mažiau vietos.

Atlenkiamas stalas

Jeigu nėra vietos stalui, padarykite jį atlenkiamą nuo sienos, o gal nuo stalviršio. Tarsi kažkokią lentyną, kurią atlenkus belieka pasidėti taburetes ir tada prie tokio stalelio pavalgyti. Kompaktiška, paprasta, funkcionalu. Patiks kiekvienam, kas ieško, kaip sutaupyti vietos virtuvėje.

Daugiau šviesos

Aišku, kad turint mažą erdvę, tenka susidurti ir su mažesniais šviesos srautais. Tad norėdami praplėsti erdvę, pasikliauti turėsite ir optiką. Pirmiausia – reikės didelio lango, o tada – kuo daugiau baltų ir šviesių elementų virtuvėje. Galiausiai – verta įstatyti veidrodžius net keliose vietose, nes tai taip pat sukurs didesnės erdvės pojūtį.

Ne per didelė dujinė

Kartais mes visai be reikalo prisiperkame masyvios buitinės technikos. Jeigu gyvenate vienas ar dviese, o gal retai valgote namie – ar tikrai jums reikia didžiausios dujinės viryklės su net keliomis skylėmis kaitinimui? Gal to jums visai nereikia ir pakaks kaitlentėmis su pora skylių?

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *