Ką veikti kubile?

Kubilas kiemeJeigu kubilo nuoma Klaipėda jau užsakyta, belieka nuspręsti, ką gi tame kubile veiksite. Jeigu planuojate susitikimą kubile su pačiais geriausiais draugais galbūt per savo gimtadienį, tai nebus didelė bėda rasti, ką veikti. Tarp geriausių draugų ir artimiausių kompanijų visada verda smagiausi pokalbiai ir net organizuoti bet kokias dirbtines veiklas gali nepasisekti, nes viską užgožtų natūralūs draugiški pasilinksminimai. Tačiau, jeigu į vakarėlį renkasi mažiau tarpusavyje apsitrynusi kompanija, reikia pasistengti, kad jie gerai jaustųsi kartu. Tarkime, per vestuves dažnai susitinka daug nepažįstamų žmonių, ir reikia, kad visiems būtų smagu. Ką sugalvoti?

Būkite atsargūs dėl alkoholio

Gal pirmiausiai pagalvokite, kad viską aptrins ir apšildys alkoholis, tačiau taip mąstyti būtų klaida. Visgi kubilas yra vandens telkinys, dėl to nereikėtų skatinti žmonėms pajusti malonumą kubile per alkoholį. Juk gali nutikti baisūs dalykai, kas nors gali būdamas girtas ir paskęsti. Daug geriau būtų lipti į kubilą blaiviems, o nebent jau jame gulint, išgerti kokį nors kokteilį su uogele.

Prieš tai žaiskite komandinius žaidimus

Kitas geras būdas rasti bendrą kalbą kubile – prieš tai pažaisti komandinius žaidimus. Kaip tai suprasti? Tiesiog dar prieš lipdami į kubilą žaiskite kartu. Keliaukite į protmūšį, pasilinksminkite įvairiose varžybose. Tegul į kubilą paskui lipa po vieną ar kelias komandas. Tuomet jau žaidimų metu žmonės bus šiek tiek susipažinę ir galbūt turės kažkiek apie ką kalbėti. Nereikės uždavinėti formalių klausimų apie tai, kas kuo užsiima, ir kas ką pažįsta.

Organizuokite veiklas kubiluose

Ypatingai jeigu yra ne tik vieno, bet net kelių kubilų nuoma, galima organizuoti varžybas iš kubilų. O jeigu ne – tai jau esant jame. Tarkime, galima dainuoti. Dainavimas visada labai suvienija žmones, kurie kažką švenčia, tad ir tai darant kubile galima tikėtis geresnių rezultatų. Taigi, galima padainuoti. Tarime, jeigu yra koks nors geras dainuotojas, galima jam patikėti sutartinių dainavimą kubile. Sutartinės gali netgi būti dainuojamos pulkais, kaip senais laikais kaimuose būdavo dainuojama.

Taip pat galima daryti ir visokius pasakojimų žaidimus. Tarkime, kurti istoriją po vieną žodį ar po vieną sakinį. Dar gali kiekvienas žmogus sakyti tik žodžius iš tam tikros raidės, kad istorija būtų labiau nenuspėjama ir keista. Taip pasilinksminsite, prisijuoksite, o šiltas kubilo vanduo burbuliuodamas jums kutens šonus, ir visi patirsite džiaugsmą.

#1$ komentaras

  1. Viktorija

    Pramogos kubile yra labai smagu, ypač po plaukimo baidare: https://baidariu.lt/baidariu-nuoma/

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *