Minkšti baldai patogumo mėgėjams

Baltic baldaiNors apie žmones, kurie mėgsta leisti laisvalaikį tik namie ant sofos, prie televizoriaus, dažniausiai sakome, kad jie yra „sofos bulvės“ ir juos kažkiek smerkiame, iš tiesų reikėtų nebemeluoti sau ir pripažinti, kad turint tikrai patogius baldus norisi prigulti ant sofos ir ten puikiai pailsėti. Baldų salonai Vilniuje siūlo dideles ir dailias kolekcijas, padėsiančias sukurti jaukią ir patogią svetainę. Rinkitės lietuviškus minkštus baldus, ir taip paremsite savus. O jeigu taip vis dar neatradote savo pačių jaukiausių baldų, štai keletas idėjų, kas ir kokie jie galėtų būti.

„Bravo“ kampas

Pamatę šį minkštą lietuvišką kampą tikrai norėsite ant jo prisėsti tarsi ant debesų. Jo švelnios jaukios spalvos nuteikia poilsiui ir patogumui. Baldo apačia balda, viršutinės minkštos dalys yra pilkos, o ant jų puikiai dera kelios ryškiai mėlynos pagalvėlės. Pastatykite tokį minkštą baldą bet kokioje erdvėje – jis puikiai pritiks visur, nes spalvos nėra iššaukiančios, tačiau labai stilingos. Tai labai patogus minkštas kampas, ant kurio galima pasimėgauti tikru komfortu.

Minkštas baldų komplektas „Werona“

Šie puikūs jaukūs, klasikinį stilių primenantys minkšti baldai įtrauks jus kaip siurblys, negalėsite iš jų atsistoti, kaip bus patogu. Komplektą sudaro du labai patogūs, minkšti klasikiniai foteliai ir viena maža trivietė sofa, taip pat pagaminta stabiliai ir labai patogiai. Baldai yra baltos arba kreminės spalvos ir jie tiesiog išsiskiria savo elegancija, patrauklumu bei patogumu. Vien užmetus akį į juos, supranti, kad pamatei neeilinius, labai patogius baldus.

Sofa „Enigma“

Tokia klasikinė trivietė – keturvietė sofa yra nedidelė, ji tilps tiek laukiamajame, tiek mažame poilsio kambaryje, gražiai atrodys ir didelėje svetainėje. Subtiliai dera mėlyna ir ruda spalvos. Dizainas nėra iššaukiantis, tačiau atkreipia į save dėmesį savo skoningu subtilumu. Klasikinė sofa vilioja savo moderniu dizainu ir verčia atsisėsti bei pasimėgauti patogumu.

Fotelis „Baron“

Pats pavadinimas kalba apie save. Ką reiškia fotelio vardas, panašus į žodį „baronas“ ? Baronai buvo kilmingieji, ir jie sėdėdavo tikrai ne ant spaudžiančių medinių taburečių, o ant tikrai karališkų fotelių bei sostų. Toks yra ir šis fotelis, panašus į sostą. Jeigu jį įsigysite, pamatysite, kad anksčiau dar neturėjote nė vieno tokio minkšto, patogaus bei prabangaus baldo kaip šis. Jis yra klasikinės juodos spalvos, kad dar labiau pabrėžtų savo nekasdieniškumą. Turi aukštą atlošą ir klasikinius, barokinius papuošimus.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *