Nuo individualios veiklos, pereinant prie verslo

Vis dažniau pasaulyje galima pastebėti, kad paskolos dirbantiems pagal individualią veiklą suteikiamos ne pragyvenimui, ne atostogoms ir ne pirkiniams, o investavimui į savo pradedamą naują veiklą, į naują darbą.

Didesnis savarankiškumas ir potencialas

Kreditai dirbantiemsKodėl būtent dirbantieji savarankiškai žengia tą ryžtingą žingsnį ir ima plėstis į darbo rinką tapdami patys verslininkai? Pirmiausia, dėl to, kad jie jau visuomet yra savarankiškesni negu kiti. Pavyzdžiui, žmogus, kuris dirba nemėgstamą darbą eidamas pas darbdavį jau keletą metų, kur jam nesikeičia karjeros perspektyvos, nebūna naujų iššūkių, nekyla alga, tačiau jis sako, kad negalėtų savęs taip disciplinuoti ir bijotų dėl nesaugumo kaip dirbantieji pagal individualią veiklą, tikėtina, jis yra ne itin savarankiškas ir neturi pakankamai potencialo. O štai žmogus, kuris turi didesnį potencialą, taip pat kuris jaučiasi gana savarankiškas, išdrįsta pirmiausia išeiti iš darbdavio ir pradėti dirbti savarankiškai, tikėtina, atėjus lemiamam momentui, išdrįs ir žengti ir dar vieną žingsnį į priekį – pradės kurti savo verslą, net jeigu pradės nuo jo smulkesnio. Tuo tarpu, kaip jau minėjome, priklausomas nuo darbdavio žmogus galbūt neturi tų vadovui reikalingų savybių ir nedrįsta imtis to, ko jis imasi.

Sunkiau gauti paskolas startui

Antras dalykas, paskola startui irgi nėra taip lengvai gaunama. Reikia turėti pakankamą uždarbį, kad galėtum įrodyti, kad laiku grąžinsi pinigus, kad sukurtum tą pasitikėjimą ir gautum tai, kas tau reikalinga. Tačiau greitieji kreditai žvelgia į viską ne taip komplikuotai kaip į viską žiūri būsto paskolos. Todėl, norintieji pradėti savo didesnį ar mažesnį verslą, pirmiausia turi galvoti apie savo gerą kreditingumo istoriją, puikią reputaciją ir norą padaryti tai, dėl ko esi labiausiai užsispyręs. Tuomet paskola bus suteikta net ir dirbantiems pagal individualią veiklą.

Užsispyrimas viską įveiks

Kas yra užsispyrimas, kai turi paskolą ir bandai iš savarankiško darbuotojo tapti šviežiu verslininku? Užsispyrimas yra žinojimas, kad nebus rožėmis viskas klota. Tai žinojimas, kad tau teks daug ką aukoti, nemažai vargti. Todėl reikia savęs klausti ne kokiu rezultatu labiausiai norėsi mėgautis, kokią kančią tu norėsi ir būsi pasiryžęs kentėti, kad gautum tai, ko nori. Kai savęs to paklausi, tu žinai, ko iš tikrųjų nori, ir žinai, kad tavo užsispyrimas padės įveikti tai, ką darai. Taigi, galiausiai įveiki visas bėdas ir gali siekti savo tikslo.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *