Penkios priežastys mokytis anglų kalbos

Kursai VilniujeVilniuje yra puikių kalbų mokyklų, pavyzdžiui, http://www.ames.lt. Galima eiti į tokias, kokias išsirenkame patys pagal interneto paieškos rezultatus, galima prašyti, kad rekomenduotų draugai, galima gauti vieną dieną kuponą anglų kalbai mokytis ir su tuo kuponu eiti į kalbų kursus. Ir visgi, išmokite anglų kalbą Vilniuje tik tada, kai patys to norėsite. Vis neapsisprendžiate, nežinote, ar jau imtis veiksmų, ar dar palaukti? Leiskite jums padėti ir pasufleruoti, ką daryti. Perskaitykite penkias priežastis, kodėl verta mokytis anglų kalbos Vilniuje ir nuspręskite, ar jums šios priežastys aktualios. Jeigu taip – kibkite į mokslus.

Jūs nesate negabus

Pirmiausiai – jums reikia išmušti iš galvos mintį, kad esate negabus kalboms. Jeigu jums kažkada mokykloje nesisekė ši ar kitos kalbos, tai reiškia ne kažką apie jūsų gabumus, o šį tą apie pedagogų, kurie su jumis dirbo. Gal jie nemokėjo mokyti, gal neatsižvelgė į jūsų individualius poreikius. Vos per naują leisite sau pažinti kalbas, sustiprės pasitikėjimas savimi, būsite tiesiog laimingesni žmonės.

Keliaukite patogiau

Anglų kalbos mokytis tikrai verta vien todėl, kad galėsite patogiau leistis į keliones. Argi neatsibodo, kai už jus visada kalba kažkas kitas. Tarsi negalėtumėte keliauti savarankiškai. Išmokite anlgų kalbą ir galėsite keliauti į bet kurią šalį. Visur yra žmonių, kalbančių angliškai, taigi, visada visur galėsite susikalbėti.

Skaitykite gerus tekstus

Deja net naujienų portalai Lietuvoje dažnai nebūna tokie geri, kaip legendiniai BBC, CNN, The Guardian arIndependent. Mokėdami angliškai, galėsite mėgautis kokybiška žiniasklaida ir skaityti kokius tik panorėsite tekstus. Juk sutiksite, kad 3 mln. lietuviškai kalbantiems žmonėms parašyti lietuviški tekstai neprilygs viso pasaulioangliškiems lobynams.

Bendraukite

Kiek kartų gyvenant Vilniuje jau praradote galimybę pabendrauti su įdomiais užsieniečiais? Kai tarp draugų atsiranda kokių nors užsieniečių, kai kažkas klausia jūsų kelio ir prašo pagalbos? Kai galima palydėti renginio svečius į oro uostą? Bendrauti kita kalba labai smagu, be to, taip jūs mezgate jums naudingus tarptautinius ryšius, tad vien dėl to verta mokytis anglų kalbos.

Mokykitės naujų dalykų

Galų gale, jeigu mokysitės kalbos, tai nedidelėmis dozėmis vis teiksite savo smegenims naujų dalykų. O tai yra labai svarbu visiems, kas nori išlikti jauni ilgiau, ir tiems, kas nori apskritai turėti ilgesnį gyvenimą. Aistrą gyvenimui jaučiantis žmogus nuolat mokosi naujų dalykų, kokie jie bebūtų: fizika, sportas ar anglų kalba.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *