Rinką užkariaujančios ketinės krosnelės: kas lemia jų populiarumą?

KrosnelėsMasiškai pradėtos gaminti ketinės krosnelės labai greitai užkariavo židinių ir krosnelių rinką dėl savo aukštų techninių savybių. Ketus yra itin tvirta, aukštą temperatūrą ir staigius temperatūros pokyčius atlaikanti medžiaga, puikiai tinkanti krosnelių gamybai. Vienas svarbiausių ketaus privalumų – optimalus šilumos paskirstymas, dėl kurio efektyviai apšildoma visa gyvenamoji erdvė. Tiesa, ketus, kaip ir bet kuri kita medžiaga, turi ir savų trūkumų, kuriuos būtina racionaliai įvertinti.

Ketinių krosnelių privalumai ir trūkumai

Ketinės krosnelės – tai patikimas ilgaamžiškumas, puiki išvaizda ir aukšti šilumos rodikliai. Ketaus gaminiai puikiai paskirsto šilumą, tinka intensyviam naudojimui, nebijo staigių temperatūros pokyčių ir, lyginant su plieno krosnelėmis, dažniausiai yra didesnės galios. Deja, ketaus gaminiai kiek sunkiau pasiduoda dizaino galimybėms, be to, ketus pats savaime yra ganėtinai brangus, todėl ir ketaus krosnelė pareikalaus nemažų investicijų. Lyginant šias krosneles tarpusavyje, ketinės krosnelės yra rekomenduojamos didesnėms erdvėms ir nuolatiniam šildymui, plieno krosnelės – vidutinėms ir mažesnėms patalpoms arba ten, kur nereikalingas pastovus šildymas.

Kad suprastume ketaus patvarumą, galime jį palyginti su plienu. Pvz., jei užpiltume šalto vandens ant karštos ketaus keptuvės, galime būti tikri, kad ji nepakeis savo formos, tačiau, jei tą patį padarysime su stipriai įkaitinta kepimo skarda, matysime, kad ji išlinks. Nors minėtuose pavyzdžiuose naudojamos beveik tos pačios medžiagos, į temperatūrų skirtumą jos reaguoja skirtingai, t. y. ketus yra itin stabilios formos, todėl neišsikraipo veikiamas nei karščio, nei šalčio.

Žinomų gamintojų ketinės krosnelės – rinkitės kokybę ir ilgaamžiškumą

Kad ketinės krosnelės atitiktų joms keliamus kokybės reikalavimus, džiugintų patikima ir ilgaamže eksploatacija, būtina įvertinti gamintojo patirtį ir rinktis tarptautinėje rinkoje palankiai vertinamų prekių ženklų krosneles. Bene daugiausiai dėmesio Lietuvoje sulaukia Prancūzijos gamintojas „Invicta“, siūlantis modernių technologijų ir išskirtinio dizaino sintezę, savo vietą atrandančią įvairaus stiliaus interjere. „Seguin“ yra kitas Prancūzijos gigantas, siūlantis iki smulkmenų apgalvotus sprendimus namų šildymui ir komfortui. „Seguin“ garsėja savo patvariomis ketaus krosnelėmis su dviguba galine sienele. Jei ieškote ekonomiško sprendimo, rekomenduojame pagalvoti apie Švedijos gamintojo „Nibe“ krosneles, kurios išsiskiria veiksminga degimo technologija ir maža emisija. Jei turėtumėte bet kokių klausimų, visuomet rekomenduojame pasitarti su šios srities ekspertais ar oficialiais krosnelių atstovais Lietuvoje, galinčiais suteikti jums išsamias konsultacijas.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *