Lazerinė dermatologija: atsikratykite nemaloniais kapiliarais

Sapiegos klinikaNepriklausomai nuo lyties tiek vyrai, tiek ir moterys nori turėti gražią bei lygią odą, nes tai pats matomiausias žmogaus organas, tačiau dažnai ir pats problematiškiausias. Su amžiumi atsiranda įvairių odos problemų ne tik veido srityje, tačiau ir kitose kūno vietose, vienos iš jų tai sunkiai maskuojami kapiliariai, kuriaisi atsikratyti yra tik viena išeitis – kapiliaru salinimas lazeriu. Nors ryškus kapiliariai odos paviršiuje dažniau atsiranda vyresnio amžiaus žmonėms, tačiau kartais ši problema vargina ir vaikus ar jaunus žmones, kurie ypatingai jautriai reaguoja į šią problemą.

Švytinčios odos link

Negiliame odos sluoksnyje matomi raudoni kapiliariai dažniausiai atsiranda veido srityse, dažniausiai aplink nosį. Tačiau neretai sutinkama ir kaktos, skruostų ar smakro srityje matomų kapiliarų. Ypatingai gerai jie matosi ypatingai šviesios odos žmonėms, todėl jiems jų užmaskuoti yra beveik neįmanoma. Jauname amžiuje šiek tiek rečiau, tačiau vėliau itin dažnai matomus kapiliarus galima rasti kojų srityje. Jei atkreiptumėte dėmesį į vyresnių moterų kojas vasarą, pamatytumėte, kad beveik pas kas antrą moterį ant kojų daugiau ar mažiau matosi raudoni kapiliarai. Kojos, be abejo, nėra taip stipriai matoma kūno sritis, tačiau veidui kapiliaru salinimas yra beveik būtinoji procedūra, norint atsikratyti šios problemos.

Esti įvairių liaudies medicinos receptų kaip sumažinti ryškius kapiliarus, tačiau jie nėra itin efektyvus, lyginant su šių dienų naujausiomis technologijomis. Liaudies medicinos pagalba atsikratyti matomais kapiliarais yra neįmanoma, jos pagalba galima laikinai sumažinti jų ryškumą, tačiau tik lazerinės dermatologijos dėka galima pasiekti maksimalių rezultatų, t.y. visai išnaikinti šią problemą, kuri suteikia veidui šviesumo ir lengvumo bei priverčia jaustis kur kas patogiau.

Išties, kapiliaru salinimas nėra itin pigi procedūra, tačiau ir ne tokia brangi kaip plastinės operacijos. Kapiliarų šalinimo kaina priklauso nuo jų paplitimo ploto, todėl kaina gali svyruoti nuo 40 iki 200 eurų, tačiau su beveik 100 procentų garantija, jog problema bus efektyviai išspresta be jokių randų ar kitokių žymių. Bet kokiu atveju, tiek kainos tiek ir procedūros ir situacijos sudėtingumo klausimais visuomet jus pakonsultuos profesionalus gydytojas dermotologas.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *