Vasaros užduotis: pakeisti langus

Tam, kad namuose atsirastų naujos plastikinės durys, reikia iš pradžių jas užsakyti, išimti senas, ir įdėti naujas. Taip pat ir gaminiai iš tikslangai.lt yra atvežami ne per akimirką. Reikia užsakyti viską. Mūsų šios vasaros pagrindinis tikslas buvo modernizuoti savo namą ir namus, padaryti juos tikrai labai tinkamus jaunos šeimos gyvenimui.

Namo istorija

Durys ir langaiGalbūt pirmiausiai klausite, o iš kur pas mus išvis toks namas atsirado, ar kažkas padovanojo, ar tėvelių palikimas? Iš tiesų, tai buvo mūsų pačių planas. Susirasti tokį namą, kurį dar galėtume nusipirkti iš santaupų, o paskui jį susiremontuoti. Taigi, pavyko nusipirkti dalį namo netoli miesto centro. Tame pačiame name dar gyvena daugiau žmonių, namas medinis, tad vienintelė bėda – baimė, kad namas kurią dieną nesupleškėtų dėl neatsakingų kitų gyventojų. Tačiau taip nebūtinai nutiks. Tikimės, kad viskas bus gerai, pavyko savo dalį ir apsidrausti.

Modernizacija

Taigi, kadangi vyras moka daryti apdailą, šios vasaros planas buvo parengti seną namą taip, kad jis atrodytų kaip naujas. Ką tai reiškia? Reiškia, kad mums teko jį neblogai atnaujinti. Visų pirma, reikia apšiltinti sienas, reikia viską perdažyti, reikia ir stogas keisti. O kaip gi langai, durys? Kalba buvo apie langus iš tikslaingai.lt, tačiau ir plastikinės durys būtų gerai.

Tai pirmiausiai visgi buvo išimami seni langai ir vietoje jų dedami kiti, nauji. Taip pat ir plastikines duris teko dėti balkone, nes ten vis dar buvo senos medinės, kurias turbūt ir su ausų krapštuku vagys lengvai galėtų atsidaryti. O kai kaimynystė neaiški, tai norisi, kad viskas pagaliau būtų gerai padaryta, be jokių priekabių.

Kai sudėjome langus ir duris, tada buvo apšiltintos sienos ir visi tie negražūs nelygumai, kurie buvo atsiradę dedant langus, tiesiog pradingo. Galiausiai lemiamas dalykas buvo apdaila. Tai ji yra būtina, kai nori, kad namas atrodytų gerai tiek iš vidaus, tiek iš fasado pusės. Žodžiu, modernizacija turėjo savo trukmę. Kai kurie etapai galėjo būti daromi bet kada, kai mes tik turime laiko, tačiau kitiems darbams reikėjo gero oro. Nesunku daryti apdailą patalpų viduje, kai lauke lyja, tačiau tu niekaip nenudažysi namo tada, kai lauke merkia lietus. Taigi, taip iš lėto ir stūmėsi viskas kone iki rugsėjo mėnesio, o tik tada pavyko įsirengti būtinus išgyvenimui kambarius.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *