Mažos virtuvės idėja

Kai modernus butas vis dažniau traktuojamas kaip mažas butas, tai ir modernūs virtuvės baldai galiausiai yra tie, kurie telpa į tikrai nedidelę virtuvę. Tokių baldų projektavimas ir gamyba kažkam yra kūryba, kažkam didelis verslas. Jeigu ketinate įrengti tikrai mažą virtuvę, nepaliksite joje nė vieno neapgalvoto kampelio ir veikiausiai viskas joje bus žavinga ir gražu.

Minimalizmas ir žaismingumas

Baldai virtuveiĮsivaizduokite tikrai mažą virtuvę, kurioje viskas iškart pastebima. Jūs į ją ateinate ir niekas neprasrpūsta pro akis. Taigi, ji turi būti graži. Balta spalva didina optiškai erdvę, tačiau vien tik ji neturi kristi į akis. Jeigu vietoje baltos spalvos mes dar paįvairinsime vaizdą ir tokiais dalykais kaip žaismingi elementai, būtent jie ir atkreips dėmesį. Tad spalvotos kėdės, spalvotas staliukas ar kitas panašus spalvotas dalykas bus tas nuostabus minimalizmo akcentas, kuris užkariaus kiekvieno į virtuvę patekusio žmogaus širdį. Tarsi spalvoti guminukai plaktoje grietinėlėje. Tokia gali būti jūsų modernios ir kompaktiškos virtuvės vizija.

Stalelis dviem

Nebijokite, kad stalas užims daug vietos. Pastatykite mažoje virtuvėje šiek tiek daugiau baldų. Nedidelis apvalus stalelis dviem suteiks jaukumo, kokio turi mažos kavinaitės. Tegul jo būna ir jūsų gražioje kasdienybėje, jūsų modernioje virtuvėje.

Daugiau lentynų

Kadangi erdvės nebus daug, ją reikės protingai išnaudoti. Kuo aukštesnės lubos, tuo geriau. Jūsų misija turėtų būti naujų lentynų pritvirtinimas. Nereikia visko užmūryti aklinai spintelėmis su užšautomis durimis, tačiau apskritai daugiau lentynų galėtų būti tikrai pavyzdingas dalykas. Lentynos yra atviros, todėl jos nesusiaurina erdvės. Ir taip pat jos yra funkcionalios, ant jų galima viską laikyti. Galiausiai – jos yra ir dailus estetinis sprendimas, ypatingai, jeigu jos pagamintos iš tikrai gražios medienos.

Laiptuota virtuvė

Nestandartinei virtuvei reikės ir nestandartinių baldų, tačiau jų projektavimas ir gamyba visuomet gali būti užsakomi iš rimtų gamintojų. Virtuvės naujovė – laiptai virtuvėje. Jų ten neturėtų būti, bet ji ten gali būti. Jums reikėtų su tokia nuostata žvelgti į savo virtuvę. Iš tiesų, laiptuota virtuvė būtų šis tas naujo mūsų interjero pasaulyje. Tačiau, jeigu darysite itin mažą virtuvę, pamatysite, kad ta praverčia išnaudojant erdvę. Laiptai gali vesti į poilsio zoną ant spintelių, ar tapti tiesiog puikiomis daiktų laikymo sistemomis.

Beje, nors ant virtuvės lentynų turbūt stengsitės sudėti viską, kas naudinga, nepamirškite skirti dėmesio ir gražiems dalykams. Pavyzdžiui, knygoms. Skirkite vieną lentyną virtuvėje knygoms, ir pamatysite, kaip pagražės virtuvės veidas.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *